Rihanna jako dyrektor kreatywna marki Puma radzi sobie świetnie. Na jej koncie pojawia się sukces za sukcesem, a marka pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym podnosi się ze stagnacji, w którą wpadła kilka lat temu. Oto kolejny sukces duetu Rihanna i Puma.

Model Creeper marki Puma od samego początku okazał się wielkim sukcesem i był jednym z najtrudniej dostępnych modeli na rynku. Z całą pewnością wszystkich fanów ucieszyła wiadomość o trzech nowych wersjach kolorystycznych: zielono-bordowy, czarna satyna i śnieżna biel. Niestety cały nakład wyprzedaż się w zaledwie 35 minut!

Przeglądając zdjęcia na Instagramie z hasztagiem #Creeper zauważycie, że większość kupujących pokusiło się od razu na trzy warianty kolorystyczne - nic dziwnego, że nowe modele wyprzedały się w zawrotnym tempie.

Jeżeli do tej pory nie udało wam się upolować kultowego modelu Creeper, to niestety nie mamy dla was żadnych pocieszających informacji. Uważnie obserwujcie konto na Instagramie Rihanny i marki Puma, a z całą pewnością niebawem nadarzy się kolejna okazja, aby w kilka sekund kupić buty Creeper.

ZOBACZCIE TRZY NOWE WARIANTY KOLORYSTYCZNE MODELU CREEPER MARKI PUMA >>>