Mogłoby się wydawać, że każdy tusz do rzęs da finalnie taki sam efekt – po prostu pomaluje i podkreśli rzęsy. Nic bardziej mylnego, bo jego rola w makijażu jest szczególna. Istnieją różne rodzaje, ukierunkowane na konkretne działanie i rezultaty. Nie bez znaczenia są bowiem nie tylko ich formuły, ale też coraz to bardziej innowacyjne (żeby nie napisać „udziwnione”) szczoteczki. A pod tym kątem tusz tuszowi jest nierówny. Wśród setek propozycji, ta wzbudziła w ostatnim czasie największe zainteresowanie. Tusz do rzęs L'Oréal Paris Panorama skradł serce samego autorytetu w dziedzinie makijażu – Val Garland.

Tusz do rzęs L'Oréal Paris Panorama – opis

L'Oréal Paris Panorama Volume Million Lashes to wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs, który spektakularnie zwiększa ich objętość efektem panoramicznego wachlarza. Uzyskanie go już pierwszą warstwą umożliwia wielopoziomowa szczoteczka w kształcie stożka. Składa się z długich i krótkich silikonowych włosków, dzięki czemu dociera do każdej, nawet najkrótszej rzęsy w kąciku oka. Precyzyjnie wyczesuje i rozdziela je od siebie, dzięki czemu nie tylko sprawiają wrażenie zagęszczonych i pełniejszych, ale też „otwierają” oczy. Efekt ich optycznego powiększenia potwierdziło 84% kobiet, które przetestowały maskarę.

Tak skonstruowana szczoteczka jest jednak tylko połową sukcesu. Drugą stanowi ultraelastyczna formuła z kompleksem Stretchflex™, która równomiernie akcentuje rzęsy intensywną czernią bez grudek i efektu sklejenia. Jest lekka, dzięki czemu tusz nie obciąża rzęs i nosi się go z komfortem. Cechuje ją wysoka trwałość i odporność na rozmazywanie się. Nie odbija się na powiece, a dodatkowo nie kruszy i nie osypuje się. Całodniową trwałość tuszu potwierdziło 98% ze 111 kobiet.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Mój sekret na zapierające dech w piersiach rzęsy – napisała na swoim profilu na Instagramie Kendall Jenner.

Tusz do rzęs L'Oréal Paris Panorama – wskazówka od Val Garland

Val Garland jest jedną z najlepszych makijażystek i charakteryzatorek na świecie. Ma bogatą historię kariery, a w swojej dziedzinie jest uważana za autorytet. Zdobytym doświadczeniem i nieocenionymi wskazówkami dzieli się z młodszymi i często amatorskimi wizażystami. Bliżej mogliśmy poznać ją też na ekranie, jako jurorkę w brytyjskim reality show „Glow Up: Britain's Next Make-Up Star”, znanym w Polsce jako „Magicy makijażu” na Netflixie. Garland jest też Global Makeup Director marki L'Oréal Paris, a tusz do rzęs Panorama Volume Million Lashes określa jako „jeden z produktów, bez których nie może żyć”. Podzieliła się wskazówką, która umożliwia wydobycie maksymalnych efektów na rzęsach z jego pomocą.

Nowa maskara Panorama to przełom w branży. Za jednym pociągnięciem pozwala w kilka sekund uzyskać perfekcyjną objętość rzęs dzięki wielopoziomowej szczoteczce z włosia. W pierwszej kolejności nałóż tusz na zewnętrzne kąciki górnych rzęs, aby otworzyć oko. Następnie przesuń szczoteczkę na środek, aby uzyskać panoramiczną objętość każdej pojedynczej rzęsy – radzi słynna makijażystka Val Garland.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @thevalgarland

Czy tusz do rzęs L'Oréal Paris Panorama Volume Million Lashes ma szansę zdetronizować numer jeden wśród tuszy w Polsce – Maybelline Lash Sensational Sky High? Bez wątpienia dysponuje mocnymi argumentami, żeby tak sądzić. Czy tak się stanie? Przekonamy się w niedalekiej przyszłości. 

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką