Wygładzona skóra pełna naturalnego blasku?

Jednym z kluczowych produktów, który z pewnością przyczyni się do odnowy Twojej skóry, jest 10% C-POWER Aktywne serum. Jego zaawansowana formuła oparta jest na stężonej i stabilnej witaminie Cg, znanej ze swoich właściwości rozjaśniających, ujędrniających i chroniących przed działaniem wolnych rodników. Po zimie, kiedy skóra jest często szara i „osłabiona”, serum C-POWER zadziała jak prawdziwy zastrzyk energii, przywracając jej witalność i zdrowy blask. Regularne stosowanie tego serum pomoże Ci pozbyć się przebarwień, poprawi elastyczność skóry i nada jej promienny wygląd. Skuteczność serum C-POWER potwierdzają przeprowadzone po 6 tygodniach stosowania badania aplikacyjne i aparaturowe. Badania aplikacyjne: 96 proc. testujących potwierdziło poprawę jędrności i gładkości skóry, natomiast 76 proc. zauważyło poprawę kolorytu skóry i rozjaśnienie przebarwień. Badania aparaturowe: zmarszczki zostały spłycone o 10 proc. i skrócone o 9 proc.

Zatrzymaj zegar z TXA-POWER Serum Odmładzającym

Kolejnym produktem, który warto włączyć do swojej codziennej pielęgnacji, jest 1,8% TXA-POWER Serum odmładzające. Innowacyjna formuła zawiera 3-procentowy kompleks kwasów: traneksamowy (TXA), ferulowy i glikolowy. To idealne trio do walki z fotostarzeniem skóry, co potwierdzają wyniki badań aplikacyjnych*: 96 proc. wygładzona i elastyczna skóra, 84 proc. rozjaśnione przebarwienia, 72 proc. spłycone głębokie zmarszczki oraz badań aparaturowych**, które potwierdziły wzrost elastyczności skóry o 12 proc. oraz spłycenie zmarszczek o 15 proc.

Sięgając po serum TXA-POWER, sięgasz po specjalistyczną pielęgnację stworzoną do domowej pielęgnacji. Serum efektywnie spowalnia procesy starzenia, redukuje przebarwienia, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i promienną. Idealna pora na stosowanie serum to zdecydowanie wieczór, wklep TXA-POWER i nałóż swój ulubiony krem dopasowany do potrzeb skóry. Po zimie, gdy cera często wydaje się zmęczona i pozbawiona życia, TXA-POWER Serum odmładzające będzie dla niej jak rewitalizujący eliksir, przywracający młodzieńczą świeżość i zdrowy wygląd.

Zawsze pod ręką krem SPF

Jednak pamiętaj, że pielęgnacja skóry to nie tylko kwestia stosowania odpowiedniego serum. Niezależnie od pory roku, ważne jest także regularne nawilżanie i ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dlatego nie zapomnij o kremach z filtrem przeciwsłonecznym, o ochronie minimum SPF30. To kluczowy krok w pielęgnacji skóry, który zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się i chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni UV.
Wiosna to doskonały czas, aby zadbać o swoją skórę i przygotować ją na nowe wyzwania. Dzięki takim produktom marki Clochee jak C-POWER Aktywne serum i TXA-POWER Serum odmładzające możesz zatroszczyć się o swoją skórę po zimie i cieszyć się jej zdrowym i promiennym wyglądem przez cały rok!

*% satysfakcji po 6 tygodniach stosowania.
**średni wynik w grupie po 6 tygodniach stosowania.
Więcej znajdziesz na oficjalnej stronie marki Clochee.