Pierwszą uczestniczką była Anna-Maria Sieklucka, która w szóstym odcinku wcieliła się w postać Christiny Aguilera i wykonała utwór "Ain’t no other man". Wykonaniem tym wprowadziła nas w fantastyczny klimat musicalowo - burleskowy. - Christina Aguilra robi to przez całe życie, i robi to na potrzeby klipu a Ty zrobiłaś to wszystko jednocześnie tańcząc i śpiewając. To jest gigantyczna, precyzyjna praca, świetnie brzmiący głos, bo przez większość trwania piosenki to była barwa Christiny Aguilery - podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" - relacja z 6. odcinka

Następnie na scenie pojawił się Paweł Góral, który zaśpiewał utwór Sade "Smooth Operator". To wykonanie było bardzo klimatyczne i bardzo smooth! - Paweł coś przecudownego! Do tego miałeś taki czar i taki seksapil! Jakbym słuchała płyty i oglądała koncert Sade na żywo. Dzięki! - zachwyciła się Katarzyna. - Ja mam poczucie, że dzisiaj był ten jeden z nielicznych występów, kiedy naprawdę mężczyzna zabrzmiał idealnie tak jak kobieta - dodał Kacper Kuszewski.

Trzecią uczestniczką była Tamara Arciuch, która zaśpiewała przepiękną balladę Edyty Bartosiewicz "Ostatni". Dzięki temu występowi przenieśliśmy się w cudowne lata 90-te. Było bardzo nostalgicznie, i zarazem magicznie! - To co udało Ci się uchwycić, to jest ten ulotny, melancholijny nastrój, który wynika z autentycznych uczuć, które Edycie towarzyszyły - powiedziała Małgorzata Walewska.

Po sentymentalnym występie Tamary scenę rozgrzała Magdalena Narożna! Wykonała utwór "Kings & Queens" Avy Max. I był to maksymalnie super występ! Ależ na tej scenie się działo - wspaniała scenografia, choreografia i przede wszystkim wykonanie Magdy. - Fantastyczna energia, fantastyczna energia w głosie, świetne show, świetnie połączony taniec i całe rozplanowanie odtworzenia tego klipu, razem z wokalem! Piękne widowisko! Bawiłam się cudowanie - podsumowała Katarzyna.

Michał Meyer wszedł na scenę w rytmie rock’n’rolla! Zaśpiewał piosenkę "Tutti Frutti", wcielając się w postać Little Richarda. Dzięki niemu przenieśliśmy się we wspaniały w klimat lat 60-tych. - Tak się na Ciebie przyjemnie patrzy, jak bawisz się tym wszystkim! Little Richard był BIG dzisiaj - zachwycił się Adam.

Po rock’n’rollowym szaleństwie wróciliśmy z powrotem do lat 90-tych. Wszystko za sprawą Mai Hyży, która wcieliła się w postać Natalii Kukulskiej i wykonała utwór "Piosenka światłoczuła". - Maja jestem oczarowany tym występem. Fantastycznie uchwyciłaś kameralność śpiewania Natalii. Miałem wrażenie, że jesteś tak szczęśliwa dzisiaj na tej scenie, i tak wolna, to było wszystko tak naturalne! Ja jestem po prostu w stanie błogości - pochwalił Kacper.

Zobacz także:

Lesław Żurek wcielił się natomiast w postać Umberto Tozziego i zaśpiewał najbardziej popularny utwór Artysty - hymn miłości "Ti Amo". - U Ciebie czuło się doświadczenie, i w tej deklaracji miłości była ogromna determinacja, i nawet pewien dramatyzm - podsumował Kacper.

Ostatni na scenie pojawił się Piotr Gawron-Jedlikowski, który… wcielił się w Magdalenę Narożną! Jest to drugi przypadek w historii programu, w którym uczestnik wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku.
Mieliśmy super zabawę, to się wymyka wszelkim ocenom - powiedziała Małgorzata Walewska. - Tak rozkręciliście tutaj imprezę, że Małgorzata Walewska bawiąca się do disco polo, to jest ostateczna pochwała, chyba nie ma co więcej tutaj mówić - podsumował Adam Strycharczuk.

SPRAWDŹ: Piotr Gawron-Jedlikowski jako Magdalena Narożna. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" - kto wygrał 6. odcinek? 

Szósty odcinek 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Maja Hyży, a czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji "Pasja życia". Dotychczas najlepszym miejscem autorki hitu "Błysk" w programie była druga pozycja sprzed tygodnia, kiedy to wcieliła się w postać Rihanny.  

Tabela wyników po szóstym odcinku wygląda następująco:

1. Maja Hyży

2. Paweł Góral

3. Anna-Maria Sieklucka

4. Tamara Arciuch

5. Michał Meyer

6. Magdalena Narożna

7. Lesław Żurek

8. Piotr Gawron-Jedlikowski

Zobacz wszystkie metamorfozy z 6. odcinka show już teraz w naszej GALERII. 

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży karmiła córkę na planie programu "TTBZ" w przebraniu mężczyzny. "Bałam się jej reakcji"