„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powraca z 17. sezonem

Doskonałe wieści dla wiernych widzów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Flagowy show Telewizji Polsat już wkrótce powraca na antenę z 17. edycją. Choć data premiery nadchodzącego sezonu programu nie jest jeszcze znana, to przygotowania ruszyły już pełną parą. Możemy potwierdzić, że twórcom udało już się skompletować po raz kolejny ośmioosobową ekipę artystów i celebrytów, którzy będą przeistaczać się w największe gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Ogłoszenie obsady wywołało zresztą nie lada ożywienie.

Wiemy, kto wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”

Nazwisko pierwszego uczestnika „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17” ogłoszono pod koniec czerwca za pośrednictwem oficjalnych profilów programu w mediach społecznościowych. Nie będziemy więc już dłużej trzymać was w napięciu. Został nim Michał Milowicz.

Rozpoczynamy ujawnienie uczestników 17. edycji #TTBZ! Na pierwszy rzut idzie aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz i biznesmen! Co tu dużo mówić! Przed Wami polski Elvis! - czytamy.

Większość z was z pewnością kojarzy Michała Milowicza przede wszystkim z jego ról w kultowych polskich filmach, takich jak „Młode wilki”, „Kiler-ów 2-óch”, „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota”, a także z emitowanego przed laty w telewizyjnej Jedynce serialu komediowego „Lokatorzy”. Warto jednak wiedzieć, że artysta od lat spełnia się także jako wokalista estradowy. W 2003 roku ukazał się jego debiutancki album pt. „Teraz wiesz”. Na swoim koncie ma także występy w programach „Taniec z gwiazdami” (odpadł jako pierwszy i zajął ostatnie miejsce) i „Gwiazdy tańczą na lodzie” (zakończył rywalizację na piątej pozycji).

Wiadomość o udziale Michała Milowicza w nadchodzącej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spotkała się z wieloma entuzjastycznymi reakcjami. Okazuje się, że wielu miłośników formatu już od dawna uznawało go za idealnego kandydata na uczestnika show.

Wreszcie!

Czekałam na niego od pierwszej edycji!

O nim już kiedyś myślałam

Co ciekawe, niektórzy z marszu obwołali artystę faworytem zbliżającego się wielkimi krokami sezonu „TTBZ”.

To już mamy zwycięzcę

W kolejnych dniach na fan page'ach programu ujawniano kolejne nazwiska. 5 lipca ogłoszono, że ostatnią, ósmą uczestniczką, została Ewa Błachnio, a my tym samym poznaliśmy cały skład 17. sezonu. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny tej jesieni walczyć będą:

  • aktor i wokalista Michał Milowicz
  • wokalistka Kasia Wilk
  • wokalista i aktor Janusz Radek
  • aktorka Katarzyna Ucherska
  • aktor Kuba Zdrójkowski
  • aktorka Katarzyna Polewany
  • śpiewak operowy Robert Szpręgiel
  • artystka kabaretowa Ewa Błachnio

Zdjęcia wszystkich uczestników i uczestniczek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17” znajdziecie w galerii.

Zobacz także:

Czyich metamorfoz nie możecie się już doczekać?