Galaxy Awards to konkurs skierowany do młodych i uzdolnionych twórców, którzy na co dzień swój talent prezentują na TikToku. Zgłoszenia odbywają się na dwa sposoby: za pośrednictwem strony internetowej GalaxyAwards.samsung.pl, na której każdy może zgłosić ulubionego artystę lub siebie oraz poprzez samodzielnie zgłoszenie w ramach specjalnego TikTok Hashtag Challenge. Po zakończeniu tego etapu jury wyłoni 30 nominowanych do konkursu, spośród których wybierze czterech laureatów, a dodatkowo publiczność będzie miała możliwość wytypowania swojego ulubieńca.

Nie musisz się martwić, że Twoja twórczość nie będzie pasować do którejś z kategorii, bo jest ich aż pięć:

  • Talent muzyczny/taneczny
  • Talent aktorski
  • Talent foto-video
  • Talent nieszablonowy
  • Nagroda publiczności

Organizator konkursu doskonale zdaje sobie sprawę z szerokiego wachlarza zainteresowań TikTokowych twórców, a taki zakres kategorii otwiera drzwi przed każdym z nich. Laureatów wyłoni jury, w którym zasiądą wyjątkowi artyści i fachowcy: Magdalena Sielachowicz-Nowakowska (Head of Marketing, Samsung Electronics Polska), Dominika Skirlo (Creative Strategist, TikTok), Mih Michalski (współzałożyciel i CEO newonce.media), piosenkarka i autorka tekstów – Rosalie, jeden z najsłynniejszych twórców Polskiego TikToka – Kuba Norek oraz… Publiczność (w kategorii Nagroda publiczności). 

Nagrody i gala finałowa

Organizatorzy przewidzieli wyjątkowo atrakcyjne nagrody dla laureatów – każdy/każda z wygranych otrzyma smartfon Samsung Galaxy A52s 5G oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 PLN. Mało tego nominowani twórcy zostaną nagrodzeni słuchawkami Galaxy Buds2. 
Na zgłoszenia zostało jednak mało czasu! Nabór kandydatów kończy się 20 września. Potem wszystko w rękach jury, a nam pozostaje trzymanie kciuków i głosowanie na swoich ulubieńców na stronie  GalaxyAwards.samsung.pl. Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona podczas uroczystej gali finałowej Galaxy Awards, która odbędzie się w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki 19 października 2021 r. Na zachętę dodamy, że na jej uczestników czekać będzie wiele niespodzianek!

Trzymamy kciuki!

Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.