W miniony poniedziałek odbyła się gala CFDA Fashion Awards. W Brooklyn Museum w Nowym Jorku pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Kendall Jenner, Gigi Hadid, Kourtney KardashianWinnie Harlow, czy Karlie Kloss, ale również (w tym przypadku - przede wszystkim) Kim Kardashian, która otrzymała nagrodę w kategorii Fashion Influencer. Celebrytka miała na sobie biały crop top z odkrytymi plecami oraz długą, podkreślającą jej kształty spódnicę w tym samym kolorze, zaprojektowaną przez Ricka Owensa. Do tego dobrała złotą, ciężką biżuterię i dzięki temu wyglądała nieco jak Kleopatra.

ZOBACZ TAKŻE: Dmuchana tęcza i jednorożce, czyli przyjęcie urodzinowe North West i Penelope Disick, na którym chciałybyśmy być >>>

Jednak tym razem, to nie strój celebrytki wzbudził kontrowersję, a jej przemowa. Zwyciężczyni, odbierając swoją nagrodę przyznała, że totalnie zaskoczył ją ten werdykt. Nie spodziewała się, że zostanie uznana za modową influencerkę, bo przecież najczęściej jest ona... naga.

I'm kind of shocked I'm winning a fashion award when I'm naked most of the time

Musimy przyznać, że rozbawiła nas jej krótka przemowa. Doceniamy poczucie humoru celebrytki, ale musimy przyznać, że rzeczywiście jej słowa to sama prawda!