Największe domy mody coraz częściej decydują się na współpracę z nowymi, młodymi twarzami, które mimo znanych rodziców, same starają się zapracować na swój sukces. Najlepsze przykłady? Lily-Rose Depp jest twarzą Chanel i muzą Karla Lagerfelda, Iris Law promuje kosmetyki Burberry, a Maya Thurman-Hawke wystąpiła w kampanii All Saints.

>>> Zobacz także: Córka Jude'a Law w kampanii Burberry

Zainspirowana tym trendem rodzima marka Sinsay również postanowiła zaprosić do swojej najnowszej sesji wizerunkowej dziewczynę, która oprócz tego, że ma bardzo popularną mamę, to ma też nietuzinkowy styl. I chętnie dzieli się swoimi stylizacjami na Instagramie. Mowa o Oli Kowalskiej, 20-letniej córce jednej z najbardziej znanych polskich wokalistek, Kasi Kowalskiej. 

W klimatycznej sesji zrealizowanej we wnętrzach warszawskiego Teatru Roma, Ola prezentuje największych hity sezonu z wiosenno-letniej kolekcji marki. Pozuje m.in. w sukienkach w supermodną kratkę vichy, gorsetowych pasach, bluzkach z wiązaniem czy T-shirtach z rzucającymi się w oko hasłami. Jak Waszym zdaniem sprawdza się w roli modelki?