Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, zyskująca coraz większą sławę także poza granicami naszego kraju. Niejednokrotnie udowadniała, że dobrze zna i rozumie modę, a jej stylizacje na blogu oraz zdjęcia na Instagramie przyciągnęły już ponad 800 tysięcy fanów.

Wiele z nas inspiruje się stylem Jess, niektórych rzeczy z jej szafy po prostu nie potrafimy sobie odmówić, ale nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć dokładnie takie same ubrania i dodatki, jak te ze słynnej garderoby JEMERCED (której oczywiście jesteśmy fankami). Z pomocą przychodzi nam nowy profil na Instagramie - @jemercedcloset, na którym możemy znaleźć kolaże łączące ze sobą zdjęcia stylizacji Jess ze zdjęciami rzeczy, które założyła. Każda z nich jest dokładnie opisana - dowiemy się, jakiej marki jest dany produkt, gdzie go dostaniemy, a nawet jaka jest jego dokładna cena.

Jessica Mercedes została twarzą międzynarodowej sieciówki!

Na profilu możemy znaleźć ubrania, buty i dodatki zarówno z sieciówek (m.in. kozaki z Zary i sweter Mango), jak i te prosto od projektantów - np. total look od Yves Saint Laurent, czy unikatowe torebki projektu Zofii Chylak. Pojawiła się także kurtka z Local Heroes, którą oprócz Jess (i nas) zachwyciła się także... Chiara Ferragni! To chyba świadczy o tym, że warto śledzić ten profil, prawda?