Ich uczucie rodziło się na wizji, nie dziwi, więc że na wizji postanowili zrobić też kolejny krok. Ivan Yevtushenko i Anna Matyasek – uczestnicy 2. edycji „Hotelu Paradise” właśnie się zaręczyli. I zrobili to na antenie telewizji śniadaniowej – a dokładnie w dzisiejszym wydaniu „Dzień Dobry TVN”!

Ivan Yevtushenko i Anna Matyasek – uczestnicy „Hotelu Paradise” zaręczyli się w telewizji! 

Tego nie spodziewał się nikt (no może z wyjątkiem przyszłego pana młodego). Uczestnicy „Hotelu Paradise” – Ivan Yevtushenko i Anna Matyasek w niedzielny poranek odwiedzili studio „Dzień Dobry TVN”, by opowiedzieć o tym, czy po udziale w randkowym show da się stworzyć „normalny” związek – jak to zrobić i jak im się układa. Najlepszą odpowiedzią było jednak nie to co powiedzieli, ale co zrobili. W trakcie programu Ivan Yevtushenko przyklęknął bowiem przed ukochaną i wyciągnął pierścionek zaręczynowy! Tym samym zaskakując nie tylko swoją dziewczynę, ale i prowadzących program – Annę Kalczyńską i Filipa Chajzera. I z pewnością także telewidzów. 

„Aniu, bardzo mocno cię kocham, spędziliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i postanowiłem, że chcę, moja droga, spędzić z tobą resztę swojego życia i mam pytanie: czy zostaniesz moją żoną?” – zapytał. I jak się już domyślacie, zaręczyny zostały przyjęte! Nie obyło się także bez łez – Ania popłakała się ze wzruszenia.

Nic dziwnego, zaręczyny to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń, a w tym przypadku w kierunku zakochanych spoglądało miliony oczu (nawet jeśli „tylko” za pośrednictwem telewizyjnych ekranów). O to zresztą chodziło – podobno Annie marzyło się, by jej zaręczyny odbyły się na oczach tłumów. Tak też się więc stało. 

„Tak! Ona powiedziała TAK” – niedługo później napisał Ivan Yevtushenko na swoim Instagramie pod zdjęciami z przyszłą żoną zrobionymi w studio TVN. Z balonami i gigantycznym bukietem czerwonych róż. Zresztą, zaobaczcie sami. A my serdecznie gratulujemy!