Uczestniczka 2. edycji programu TVN Top Model Joanna Kudzbalska oraz dziennikarz i wieloletni prezenter telewizji Polsat Krzysztof Ibisz są zaręczeni? Tak! Doniósł o tym serwis Pudelek.pl, a Ibisz potwierdził informację. 

Dziennikarze serwisu przeprowadzili "śledztwo", dokładnie analizując zdjęcia publikowane przez Joanna na jej profilu na Instagramie, jak również komentarze Krzysztofa Ibisza pojawiające się pod nimi. Kluczowy jest post z 1 stycznia prezentujący dłoń uczestniczki Top Model (a konkretnie edycji, którą wygrała Olga Kaczyńska) trzymaną przez męską dłoń na tle choinki. A na palcu serdecznym Joanny widoczny jest pierścionek, ewidentnie zaręczynowy, gdyż opis zdjęcia brzmi: „Wygląda na to, że rok 2021 to początek nowej przygody”.

Na serwisie Pudelek.pl czytamy, że przesłanek wskazujących na romans Joanny i Krzysztofa można było dopatrzeć się już w listopadzie 2020 roku. A pod koniec grudnia uczestniczka 2. edycji Top Model pochwaliła się, że ktoś sprezentował jej wyjątkowy prezent – miłosne wyznanie na billboardzie wiszącym niedaleko jej mieszkania. „Wygląd na to, że ktoś mnie kocha w tym roku” – napisała po Joanna, na co Krzysztof Ibisz odpisał w komentarzu: „Ciekawe kto to”.


Wymowny komentarz można także zauważyć pod zdjęciem z Tulum, gdzie Joanna wybrała się w lutym. Co ciekawe, wśród komentujących jest także profil @nicpon_super_pies, na którym Krzysztof Ibisz publikuje zdjęcia swojego psa Nicponia o rasie bullterrier. Trudno było więc mieć watpliwości, że uczestniczkę Top Model i popularnego prezenta łączy coś więcej niż przyjaźń. Zakochanym gratulujemy i życzymy dużo miłości!