Żaklina Ta Dinh z „Top Model” zaręczyła się! Zobaczcie pierścionek zaręczynowy!

Sezon zaręczyn i ślubów uznajemy za otwarty! I to w jakim stylu! Poprzeczkę wysoko ustawiła uczestniczka 7. edycji „Top Model”, która zaręczyła się podczas wakacji na Majorce. W dodatku jej chłopak oświadczył się podczas lotu helikopterem! Dech zapiera też pierścionek zaręczynowy, którym modelka i influencerka pochwaliła się na swoim Instagramie. Zachwycicie się! 

„I said YES” – napisała modelka pod galerią trzech zdjęć, które udostępniła właśnie na swoim profilu. Na pierwszym z nich jest w objęciach swojego świeżo upieczonego narzeczonego i pokazuje imponujący pierścionek zaręczynowy w stronę aparatu. Na kolejnych siedzi wewnątrz helikoptera, bo właśnie w takich okolicznościach doszło do zaręczyn.

„Gratulacje!” , „Brawo”, „Woow” – komentują pod postem jej fani i przyjaciele, wśród których można znaleźć Maffashion, Osi Ugonoh czy Hubert Gromadzki, Karolina Pisarek czy Sandra Kubicka. 

NIe wiemy jednak, kto jest wybrankiem modelki, bo Żaklina Ta Dinh nie ujawniła jego tożsamości. A na zdjęciu chłopak pozuje tak, by nie było widać jego twarzy. Wiemy jedynie, że to wysoki i szczupły ciemny blondyn. Zresztą zobaczcie sami. A my gratulujemy!