Hailey Bieber to współczesna ikona, która inspiruje nie tylko swoimi modowymi wyborami. Dla wielu osób jest również urodową wyrocznią. Ubiegłoroczny trend pod nazwą „glazed donut” zawdzięczaliśmy właśnie jej. Mamy też całą listę przebojów kosmetycznych, które odkryliśmy z pomocą modelki. Okazuje się jednak, że dobra maseczka nawilżająca i kojący krem to nie wszystko, co możemy zaczerpnąć z toaletki gwiazdy. Niedawno pisaliśmy o hollywoodzkich perfumach. Wśród ulubionych zapachów z czerwonego dywanu pojawiła się też jedna propozycja od Hailey Bieber. Na tym jednak nie koniec. Modelka ma słabość aż do czterech zapachów. W dodatku okazuje się, że te mają związek z innymi gwiazdami. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. Ulubione perfumy Hailey Bieber czekają poniżej.

Perfumy Hailey Bieber – Bond No. 9 Midtown New York Nights

Dostęp do najlepszych ekspertów i ekspertek z branży beauty sprawia, że Hailey Bieber ma na wyciągnięcie ręki informacje o nowościach i największych przebojach. Te często kryją się nie tylko pod osłoną najbardziej reklamowanych produktów, ale niszowych hitów, których popularność rozprzestrzenia się za sprawą poczty pantoflowej. Być może właśnie w ten sposób modelka odkryła zapachy Bond No. 9 West Side i Midtown New York Nights. Według medialnych doniesień to właśnie te dwie kompozycje zapachowe szczególnie ceni sobie Hailey Bieber. Okazuje się, że tym, co urzeka ją w tych konkretnych zapachach jest ich uniwersalny charakter. Jak się bowiem okazuje modelka nie przypada za typowo dziewczęcymi kompozycjami, za które uważa się lekkie kwiatowe mieszanki. Zamiast tego woli chociażby wodę perfumowaną Bond No. 9 Midtown New York Nights. Orientalna i przy tym zaskakująca woń skrywa wiele niezwykłych akordów. Można w niej wyczuć jaśmin, gardenię, goździk ogrodowy, paczuli, drzewo sandałowe czy nuty morskie, ale też bardziej zaskakujące kawę i karmel. W tym przypadku nie mamy do czynienia z zapachem jakich wiele.

 

 

Perfumy Hailey Bieber – Ariana Grande R.E.M.

Hailey Bieber ma już na koncie własną markę kosmetyczną. W asortymencie Rhode możemy znaleźć między innymi rozświetlacz, z którego słynie modelka, a także inne propozycje, które najlepiej oddają jej podejście do makijażu i pielęgnacji. Czy w przyszłości doczekamy się też perfum Rhode? Inna gwiazda pokazuje, że pod jednym szyldem można stale rozbudowywać portfolio. Mowa tu o Arianie Grande. Piosenkarka może pochwalić się dość różnorodnymi propozycjami. Niedawno pisaliśmy o makijażu Ariany Grande, w którym pojawiają się jej autorskie kosmetyki. Wielokrotnie wspominaliśmy też o sygnowanych przez nią perfumach. Na dodatek Hailey Bieber doskonale zna to połączenie. Sama jest bowiem miłośniczką zapachów od Ariany Grande. Na liście jej ulubionych perfum mocne miejsce zajmuje jedna z flagowych kompozycji piosenkarki. Chodzi bowiem o wodę perfumowaną Ariana Grande R.E.M. Jest to kolejny orientalny zapach na toaletce Hailey Bieber. W nutach głowy pojawiają się karmel, sól, figa oraz pigwa. Nuty serca są natomiast zdominowane przez lawendę i kwiat gruszy. Bazę dla całości stanowią fasola tonka, piżmo i drzewo sandałowe.

 

 

Zobacz także:

Perfumy Hailey Bieber – Ariana Grande God Is A Woman

Słabość modelki do perfum od Ariany Grande nie kończy się na jednym zapachu. Na dodatek kolejna propozycja wyrywa się z przyjętego przez Hailey Bieber schematu i tylko pokazuje, że nasze upodobania i potrzeby związane z konkretnymi aromatami mogą się zmieniać. Nie chodzi tu nawet o ewolucję, jak w przypadku stylu, ale o potrzebę chwili. Zmianę perfum z powodu pogody, nastroju lub po prostu żeby poczuć coś innego. W tym celu Hailey Bieber wykorzystuje kwiatowo-owocową wodę perfumowaną Ariana Grande God Is A Woman. Co dokładnie jest w stanie zaoferować jej ta konkretna kompozycja? Boska kompozycja zapachowa otwiera się przed nami aromatem gruszki i ambry. Na tym jednak nie koniec olfaktoryczych doznań. Na kolejnym etapie rozkwita wonią korzenia irysa oraz róży tureckiej. Podstawą całego zapachu, która najdłużej utrzymuje się na skórze, jest mieszanka wanilii madagaskarskiej, drzewa sandałowego, a także absolutu wanilii. Brzmi świetnie i pachnie jeszcze lepiej.

 

 

Perfumy Hailey Bieber – Justin Bieber Someday

Słabość do owocowo-kwiatowych perfum widać na przykładzie jeszcze jednych perfum Hailey Bieber. Chodzi konkretnie o zapach sygnowany przez jej męża. Justin Bieber Someday to perfumy, które mają pozwalać celebrować radość z życia. Zamknięta w szklanym flakonie woń to płynny zastrzyk energii do działania. Początki z tym zapachem wypełniają owocowe akordy. Najpierw bowiem do głosu dochodzą nuty głowy, w których daje się wyczuć gruszkę, mandarynkę i porzeczki. Serce rozbrzmiewa już typowo kwiatową mieszanką. Dominuje w nim bowiem jaśmin oraz właśnie nuty kwiatowe. Bazę wody perfumowanej tworzą piżmo i wanilia.

Fot. materiały prasowe