Zdjęcia w mediach społecznościowych pojawiają się i znikają. Niektóre są archiwizowane tylko na chwilę, a inne usuwane na zawsze. W internecie jednak nic nie ginie. Ostatnio na Instagramie Emily Ratajkowski pojawiło się zdjęcie modelki z jej ulubionym kosmetykiem. Pomimo że fotografia nie jest już dostępna, to zdążyliśmy dokładnie przyjrzeć się temu produktowi i musimy przyznać, że zdanie gwiazdy wybiegów potwierdzają zachwycone internautki i internauci, którzy są bardzo hojni przy wystawianiu gwiazdek temu produktowi. Ten powszechny zachwyt oznacza, że ulubiony kosmetyk do włosów Emily Ratajkowski może stać się także twoim kosmetycznym przebojem.

Ulubiony kosmetyk do włosów Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski od lat jest twarzą marki Kérastase, więc zdążyła już dobrze poznać jej produkty i ocenić ich działanie w dłuższej perspektywie. Podpis, którym opatrzyła zdjęcie przedstawiające ją trzymającą suchy olejek do włosów Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale, jasno wskazuje, że spośród nich wytypowała swojego ulubieńca. Modelka bowiem napisała, że to jej ponadczasowy przebój kosmetyczny. Jeżeli zatem zastanawialiście się, jak dba o swoje włosy gwiazda wybiegów, której fryzura poddawana jest ciągłym metamorfozom z racji pokazów mody i sesji zdjęciowych, to właśnie ten produkt stoi za dobrą kondycją jej kosmyków.

Suchy olejek do włosów Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale

Jak działa suchy olejek do włosów Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale? Ten kosmetyk ma za zadanie sprawić, że nasza fryzura będzie zachwycać, a to dzięki swojej wielozadaniowości. Po użyciu zapewnia aż 48-godzinny efekt intensywnego blasku, dzięki któremu włosy od razu wyglądają na zdrowsze. Nie chodzi jednak tylko o stwarzanie pozorów, ale o realne poprawienie kondycji kosmyków i to właśnie te właściwości, które przekładają się na ich lepszy stan, sprawiły, że stał się przebojem.

Olejek odżywia włosy, scala rozdwojone końcówki, a do tego jeszcze wygładza włókna włosów. Aż przez 96 godzin od aplikacji kosmetyku można cieszyć się ochroną przed puszeniem nawet przy wysokiej wilgotności sięgającej 80%. Zabezpiecza także włosy przez wysoką temperaturą nawet do 230°C. Ułatwia modelowanie. Do jego zalet można dopisać także piękny zapach, który sprawia, że olejek działa jak perfumy do włosów. Kompozycja na bazie fiołka, frezji, mandarynki, a także nuty drzewa sandałowego i piżmo sprawia, że stosuje się go z przyjemnością.

Olejek do włosów Kérastase to w rzeczywistości cała mieszanka składników odpowiadających różnorodnym potrzebom naszych włosów. Intensywne odżywienie zapewnia olejek marula wzbogacony o witaminy C i D, a także olejek pracaxi. Za wygładzenie włókien włosów odpowiedzialny jest olejek z kamelii. Blask i ochronę przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi zapewnia olejek arganowy. Ochroną włókien włosów zajmuje się olej kukurydziany. Dzięki temu po aplikacji tego kosmetyku włosy nie tylko lepiej wyglądają, ale są faktycznie zdrowsze. W końcu zachwyty Emily Ratajkowski, a także internautek i internautów, którzy przetestowali go na własnej fryzurze, nie wzięły się znikąd.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.