Styl Seleny Gomez to ogromna inspiracja dla jej fanek i fanów. Obserwatorzy gwiazdy śledzą jej stylizacje, zwyczajne pielęgnacyjne, kosmetyki do makijażu i wyłapują inne detale, które przybliżają im ich idolkę. Niedawno pisaliśmy, że przebojem stał się komplet z sieciówki, który wybrała Selena Gomez. Ubrania z jej stylizacji błyskawicznie stały się hitem i zaczęły znikać ze sklepowych wieszaków. Podobne emocje wzbudzają też kosmetyki. Na szczęście te nie są wielką tajemnicą. Selena Gomez chętnie dzieli się swoimi ulubieńcami, żeby wszyscy mogli sięgnąć po te same produkty i wyrobić w sobie nowe nawyki pielęgnacyjne lub wykonać podobny makijaż.

Makijaż powinien być dodatkiem, który uzupełnia to, co jest w tobie piękne – powiedziała Selana Gomez w rozmowie z amerykańskim „Vogue’iem” i przyznała, że dopiero w ostatnich latach zaczęła doceniać korzyści płynące z posiadania spójnej rutyny urodowej. Po prostu uważam, że jesteś wyjątkowa i powinnaś być taka, jaka jesteś. Spotkałam w swoim życiu tysiące ludzi i chciałabym, żeby mogli zobaczyć to, co ja widzę w nich – dodała.

Trzeba przyznać, że słowa Seleny Gomez to nie są puste hasła, za którymi nic nie stoi. Piosenkarka faktycznie stawia na dość subtelny makijaż, który ma przede wszystkim podkreślać jej urodę. Do jego wykonania często wybiera autorskie kosmetyki własnej marki. Na nich jednak nie poprzestaje. W jej kosmetyczce jest miejsce także na inne marki oprócz Rare Beauty. Zaraz obok ulubionego różu Seleny Gomez, znajduje się tusz do rzęs Huda Beauty Legit Lashes. Kosmetyki tej marki mają ogromne grono fanek i fanów na całym świecie. Okazuje się, że Selena Gomez także się do niego zalicza. Jeżeli chcesz używać identycznego kosmetyku, to znajdziesz go poniżej.

Ulubiony tusz do rzęs Seleny Gomez – Huda Beauty Legit Lashes

Dlaczego spośród wszystkich tuszów do rzęs, które są dostępne na rynku, Selena Gomez zdecydowała się właśnie na maskarę Huda Beauty Legit Lashes? Powodów może być wiele, ale obserwując makijaż gwiazdy i analizując jej wypowiedzi, uważamy, że kluczowa była jedna kwestia. Kosmetyk zapewnia bardzo naturalny efekt. Nie jest to maskara, która daje efekt sztucznych rzęs. Z tego powodu w ślady gwiazdy w tym przypadku powinny pójść przede wszystkim osoby, które lubią make-up no make-up. Ten kosmetyk pozwoli im podkreślić spojrzenie, ale efekt nie będzie przesadzony.

Dwustronny czarny tusz do rzęs Seleny Gomez to kosmetyk, dzięki któremu nabiorą objętości i wydłużą się, ale nie zostaną obciążone. Po dwóch stronach kosmetyku znajdziemy zupełnie inne szczoteczki i formuły, które zostały stworzone z myślą o różnych zadaniach. Dzięki temu maskarę można używać na kilka sposobów. Skorzystanie z obydwu szczoteczek pozwoli nie tylko pogrubić, ale jeszcze wydłużyć i podkręcić rzęsy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby ograniczyć się tylko to jednej z nich. W ten sposób mając jeden kosmetyk będziesz mogła nim wykonywać trzy różne makijaże.

Jak używać maskary Huda Beauty Legit Lashes?

Podwójny tusz do rzęs nie jest częstym rozwiązaniem. Przeważnie kosmetyki, które możemy traktować jako produkty 2 w 1 lub 3 w 1 też opierają się tylko na pojedynczej aplikacji. Z tego powodu ten produkt może w pewien sposób dezorientować. Istnieje jednak konkretna instrukcja, która pozwoli na uzyskanie najlepszych efektów, jeżeli chcemy skorzystać z obydwu wersji. Najwięcej uzyskasz wykonując trzy kroki, które znajdziesz poniżej.

  1. Najpierw zwiększ objętość, używając strony Volume. Możesz nałożyć kilka warstw, aż do uzyskania pożądanego efektu. Formuła zawiera włókna objętościowe, które pozwalają pogrubić rzęsy. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać, bo na tym nie koniec.
  2. Nałóż kilka warstw strony Curl & Length, żeby wydłużyć i podkręcić rzęsy. Formuła zawiera chwytające woski i włókna, które natychmiastowo wydłużają rzęsy. Sporą rolę odgrywa w tym procesie także szczoteczka.
  3. Zastosuj stronę Curl & Length na dolnych rzęsach, żeby podkreślić naturalny, ale wyrazisty wygląd.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.