Jeśli chciałybyśmy uporać się z jakimś mankamentem urody, albo przeciwnie, podkreślić swoje atuty nie przetrząsając w oszukiwaniu porad całego internetu, w pierwszym odruchu zwróciłybyśmy się do zaprzyjaźnionej modelki. Dlaczego? Bo to właśnie ten zawód stawia najwyższe wymagania jeśli chodzi o wizerunek, a modelki jak nikt inny opanowują sztukę perfekcyjnego wyglądu w maksymalnie krótkim czasie, za to z gwarantowanym efektem (nawet jeśli sprawy urody wcale ich prywatnie nie zajmują).

ZOBACZ TAKŻE: Maja Salamon, top modelka, która wygrywa maratony – wszystko, co chcielibyście o niej wiedzieć!

Niektóre sztuczki podłapują od makijażystów, inne to ich autorskie odkrycia. Jedno jest pewne - nikt inny nie ma tylu sprawdzonych patentów na to, jak wyglądać pięknie (mimo nieprzespanej nocy), sprawiać wrażenie pewnej siebie (nawet gdy w rzeczywistości wcale tak nie jest) i wśród zalewu kosmetycznych nowości wyłuskać te, w które naprawdę warto zainwestować.

Maja Salamon - topmodelka, która wygrywa maratony, pozwoliła nam zajrzeć do swojej kosmetyczki - sprawdźcie, z czym się nie rozstaje i jaki specyfik przywozi jej z Włoch ulubiona makijażystka!

ZOBACZ TAKŻE: Urodowe sekrety modelek - jak dba o siebie Daria Zhalina? [WIDEO]