Uwaga, konkurs! Pokaż, jak dbasz o siebie razem z Activią i wygraj rower Embassy!

Wyróżnia je charakterystyczny design, którego znakiem rozpoznawczym jest zaokrąglona rama i – najczęściej – pastelowe kolory. To właśnie takie rowery królują na ulicach słonecznej Kalifornii. By móc się na nich przejechać, wcale nie trzeba jednak lecieć do Stanów, rowery w kalifornijskim stylu produkuje polska marka Embassy (te rowery są już kultowe!). Wam też się podobają? Mamy dla Was dobrą wiadomość – teraz można wygrać jeden z nich! Wystarczy wziąć udział w konkursie, który organizujemy wspólnie z Danone Activia.  Co trzeba zrobić, by wygrać rower? Już wyjaśniamy!

#activiaxglamour – Weź udział w konkursie Danone Activia i wygraj rower w kalifornijskim stylu!

„Pokaż, jak dbasz o siebie razem z Activią!” – tak brzmi zadanie konkursowe. By wygrać rower trzeba więc kupić jeden z produktów marki (wasz ulubiony!), a następnie zrobić sobie z nim zdjęcie w aranżacji, która nie pozostawia złudzeń, że właśnie w ten sposób dbacie o siebie – podczas ćwiczeń w domu, wiosennego spaceru, a może śniadania? Nie podpowiadamy jednak, same wiecie najlepiej!

Podzielcie się swoimi codziennymi zdrowymi rytuałami. Zdjęcie opublikujcie na Instagramie i koniecznie podpiszcie je hasztagiem #activiaxglamour. Nie zapomnijcie także na zdjęciu oznaczyć profile: @glamourpoland, @activiapolska i @roweryembassy. Macie na to dwa tygodnie. Konkurs trwa od 8 do 21 czerwca 2020 roku do godziny 23.59. Szczegóły znajdziecie w regulaminie, a wyników spodziewajcie się 23 czerwca.

To dodatkowa szansa, by wygrać rower Embassy. Równolegle odbywa się jednak loteria Danone Activia, o której pisaliśmy tu: Te dwa zwyczaje warto wprowadzić w życie, by cieszyć się zdrowiem i szczupłą sylwetką.

Aktualizacja – Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie – włożoną pracę i kreatywność! Wybór był naprawdę trudny, ale... mamy zwyciężczynię. Miło nam poinformować, że rower Embassy wygrała @ja.dzka. Autorkę zwycięskiego zdjęcia prosimy o kontakt z redakcją – czekamy na maila pod adresem: konkursdigital@burdamedia.pl. Gratulujemy!