Smart is the new sexy, dlatego Glamour we współpracy z Levi’s® organizuje spotkania z kobietami, które odnoszą sukces w swojej dziedzinie i które mogą Cię zainspirować. Drugie warsztaty z tego cyklu poświęcamy budowaniu własnej firmy. Szukać niszy w biznesie czy podążać drogą sprawdzoną przez innych? Od czego zacząć?

Już 20 października w Warszawie opowiedzą swoje historie sukcesu i odpowiedzą na Wasze pytania: Anka Krystyniak – założycielka marki Anka Krystyniak, Zuzanna Kuczyńska – założycielka marki Le Petit Trou i Monika Zagajska – założycielka Mo61 Perfume Lab.

Anka Krystyniak - absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na wydziale projektowania ubioru i biżuterii, od dziecka zafascynowana sztuką, architekturą i wzornictwem. Projektantka biżuterii wyjątkowej. Inspiracji do projektowania szuka również w różnych religiach i grupach etnicznych. Wierzy w moc kamieni szlachetnych. Fascynuje się numerologią i symboliką, co znajduje odbicie w jej twórczości. Unikatową biżuterię Anki Krystyniak doceniają gwiazdy i artyści – Kamilla Baar, Zuza Krajewska, Patrycja Markowska, Maja Sablewska czy Marietta Żukowska to tylko niektórzy jej klienci.

Zuzanna Kuczyńska przez lata pracowała jako stylistka i poznała polską branżę mody od podszewki. Kiedy postanowiła stworzyć własny projekt, powstało Le Petit Trou – wyjątkowa marka bieliźniana, w której zakochały się nie tylko Polki. Le Petit Trou jest już znane na arenie międzynarodowej, a projekty Zuzy Kuczyńskiej można kupić na Net-a-porter.com, zaraz obok najbardziej topowych domów mody świata.

Monika Zagajska próbowała już wcześniej swoich sił w branży modowej , m.in. tworząc torebki pod marką Bag to Black oraz przebrania dla dzieci pod marką prostozbajki.pl. Marketingu nauczyła ją praca w wydawnictwie prasowym, zaś wytrwałości praca konsula ds. handlowych w Mediolanie, gdzie wprowadzała polskie marki na rynek włoski. Zajmowała się też marketingiem i promocją małych firm w Idea Banku. Tam przyglądała się sukcesom odważnych przedsiębiorców, którzy porzucili pracę w korporacji, by realizować własne marzenia. I postanowiła kolejny raz zawalczyć o swoje. Otworzyła pracownię perfum, która dowodzi, że tworzenie zapachów to świetna zabawa, na której można zarabiać.

Przyjdź na warsztaty i ucz się od najlepszych! Widzimy się 20 października o godz. 15 w Warszawie na ul. Szpitalnej 8 w TFH Koncept. Rejestracja na warsztaty poprzez formularz na dole strony.

Tematy kolejnych spotkań:

Zobacz także:

10.11 – Technologie są cool

8.12 – Warto być sobą w social mediach

 

Rejestracja na warsztaty: