Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych, która jest właścicielką portalu jemerced.com, ma duże grono wiernych fanów na Instagramie obserwuje ją ponad 960 tysięcy osób. Na swoim profilu pokazuje nie tylko stylizacje, ale również podróże oraz kulisy powstawania autorskich brandów. Kiedy w 2017 roku wystartowała z marką strojów kąpielowych MOIESS nikt nie miał wątpliwości, że odniesie sukces. Klasyczne kroje podkreślające sylwetkę o pięknych kolorach szybko zdobyły serca klientek. Ale Jessica nie zwolniła tempa i w zeszłym roku stworzyła kolejną, tym razem modową markę Veclaim, która odzwierciedla jej eklektyczny styl. 

MOIESS lato 2019: Jessica Mercedes stworzyła kolekcję kostiumów kąpielowych, inspirowaną podróżą do Kalifornii >>>

Ubrania Veclaim, czyli marki modowej Jessiki Mercedes, dostępne stacjonarnie!

Kilka miesięcy temu Jessica Mercedes opublikowała nową, drugą już kolekcję Veclaim na wiosnę-lato. W najnowszej linii Veclaim znalazły się sukienki midi oraz midi w klimacie lat 80. o krojach, które podkreślają atuty sylwetki i tuszują drobne niedoskonałości. Jessica zaprojektowała również wiązane topy, idealne na lato do szortów z wysokim stanem lub np. mum jeans. Nie zabrakło również spódniczek i bluzek na ramiączkach z regulującymi długość troczkami. Kolekcję sfotografował Marcin Gąska, młody fotograf współpracujący od dłuższego czasu z Jessiką Mercedes. Zdjęcia powstały w Kalifornii i przywołują na myśl Dziki Zachód. 

Dotychczas ubrania oraz dodatki autorskiego brandu blogerki były dostępne wyłącznie online na stronie veclaim.com. Natomiast od kilku dniu możecie znaleźć je stacjonarnie w warszawskim butiku Lui Store przy ul. Mokotowskiej 26. Jeśli chcecie najpierw przymierzyć sukienki lub topy z wiosenno-letniej kolekcji Veclaim, teraz majcie okazję. Wybierzecie się na zakupy?