Wśród 600 zaproszonych przez Meghan Markle i księcia Harry'ego gości pojawiło się wiele stylowych par. A wśród nich jedna z najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii, czyli Victoria Beckham i David Beckham. Fotoreporterzy szybko wychwycili ich w tłumie przybywającym do kaplicy św. Jerzego, w której odbyła się ślubna ceremonia. A kiedy ich zdjęcia trafiły do sieci, internauci szybko zwrócili uwagę na wygląd Victorii. Co im się nie spodobało?

ZBACZ TAKŻE: Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego: mamy pierwsze zdjęcia młodej pary!

W zasadzie wszystko. Począwszy od stylizacji, czyli eleganckiej granatowej sukienki i toczka, do których projektantka założyła czerwone szpilki, po jej wyraz twarzy i coś, co zarzucano jej już wielokrotnie - brak uśmiechu. Ich opinii głównie użytkowników Twittera, żona Davida wyglądała więc, jakby przyszła nie na ślub, a trochę inną uroczystość, czyli pogrzeb.

ZOBACZ TAKŻE: Suknia ślubna Meghan Markle to absolutny hit! Wiemy, kto ją zaprojektował

Może faktycznie, przy Davidzie, który jak zwykle wyglądał także bardzo stylowo, a fotoreporterzy nie mieli problemu uchwycić jego uśmiech na twarzy, Victoria wypadła trochę słabo. Uważamy też, że miała na sobie naprawdę ciekawą sukienkę, ale tutaj niestety trochę musimy zgodzić się z opinią internautów, że inny, nieco jaśniejszy odcień kreacji, mógłby prezentować się lepiej. Szczególnie, że inne panie zaproszone na uroczystość ślubną księżnej i księcia Sussex, nie miały problemu z tym, by zaszaleć nieco z kolorem.

Swoją drogą, nie wiemy czy pamiętacie, ale w 2011 roku na ślub księcia Williama i księżnej Kate Victoria, będąca wówczas w ciąży z małą Harper, także wybrała dość ciemną kreację, choć wtedy akurat bez woalki. Kiedy Waszym zdaniem wyglądała lepiej? 

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: goście. Zobaczcie kto się pojawił!

Zobacz także: