Jeszcze w tym roku dostępna będzie limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu marki Estée Lauder sygnowana przez Victorię Beckham. Co prawda nie jest to pierwsza współpraca z marką z branży kosmetycznej Victorii - w 2014 roku ukazały się dwa kolory lakierów do paznokci marki Nails Inc. 

"Jestem podekscytowana współpracą z marką Estée Lauder przy limitowanej kolekcji kosmetyków do makijażu. Cały proces powstawania tych produktów był inspirujący i pouczający - od przeglądania archiwów marki do współpracy z całym zespołem Estée Lauder. To uczucie idealnej współpracy dla mnie i mojej marki. Od dawna podziwiam tę potężną firmę i jestem podekscytowana tą współpracą - wyjawia Victoria Beckham. 

Kolekcja kosmetyków do makijażu "Victoria Beckham Estée Lauder" dostępna będzie od września tego roku. Czego można się po niej spodziewać? Z całą pewnością elegancji, wysublimowania i kobiecości, czyli wszystkich tych wartości, które reprezentuje sobą VB. Do tej pory marka Estée Lauder współpracowała między innymi z Kendall Jenner, Evą Mendes czy blogerką Irene Kim. 

 

So excited to announce my new limited edition makeup collection for @esteelauder! Coming this Autumn Winter 2016 x vb #VBxEsteeLauder

Film zamieszczony przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)