Bez cienia przesady można stwierdzić, że pokaz Victoria’s Secret to najbardziej oczekiwane zdarzenie na pokazowej mapie świata – co roku transmisję z pokazu ogląda ponad 800 milionów widzów, a koszt samego show każdorazowo oscyluje wokół miliona dolarów. I chociaż na samo widowisko przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, kolejne informacje dotyczące tego modowego święta wychodzą na jaw.

Victoria’s Secret Fantasy Bra 2018 – wiemy, ile kosztuje i która modelka założy go w tym roku!

Victoria’s Secret 2018 – lokalizacja

Lokalizacja ubiegłorocznego pokazu trzymana była w tajemnicy do samego finału. Zgodnie z prognozami (i zakładami) modelki zaprezentowały nowości kultowej marki w Szanghaju. To miasto obstawiano ze względu mający tam miejsce launch nowego butiku; jego otwarcie swą obecnością uświetniły Aniołki Victoria’s Secret - Alessandra Ambrosio, Josephine Skriver, Ming Xi oraz Sui He. W tym roku najpiękniejszą i najseksowniejszą bieliznę, w tym. m.in. Fantasy Bra, czyli najdroższy stanik na świecie przyjdzie nam oglądać w Nowym Jorku, a dokładnie na Manhattanie. Dokładna lokalizacja nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości, ale pełna przepychu oprawa każdego pokazu VS każe spodziewać się czegoś naprawdę specjalnego. Wcześniejsze pokazy odbywały się m.in. w Paryżu, Londynie czy Los Angeles.

Victoria’s Secret 2018 – data pokazu

Nie jest jeszcze znana dokładna data pokazu Victoria’s Secret 2018. Wiadomo natomiast, że pokaz odbędzie się w ostatnich dniach listopada lub na początku grudnia, a telewizyjna transmisja będzie miała miejsce kilka dni póżniej.

 Victoria’s Secret 2018 – modelki

Jeśli chodzi o line-up, niewiele się zmienia. Wiadomo, jakie dziewczyny są mile widziane na wybiegu i casting directorzy idą tym samym, co w poprzednich sezonach tropem. Co ciekawe, castingi do pokazu cieszą się nie mniejszą sławą niż samo show, bo organizatorzy dobrze wiedzą, że nic bardziej nie rozpala wyobraźni widzów i nie ułatwia niecierpliwego wyczekiwania dnia pokazu, niż przebitki zza kulis. Zwłaszcza, że publikowane kilka tygodni przed pokazem nie zawsze mówią całą prawdę o tym, jakie modelki faktycznie pojawią się na wybiegu. Pierwszy przykład z brzegu? Hailey Baldwin, która miała być asem w rękawie ubiegłorocznego pokazu czy Gigi Hadid, która ze względu na niefortunny rasistowski żart, na jaki sobie pozwoliła, finalnie nie pojawiła się u boku Aniołków Victoria’s Secret.

A jak będzie w tym roku? Swój udział potwierdziła Toni Garrn – modelkę zobaczymy po 5-letniej nieobecności. Po 2-letniej przerwie na wybieg VS wróci także Barbara Palvin. Swój debiut na pokazie marki zaliczy także Winnie Harlow. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy także Aniołki, czyli takie nazwiska, jak Adriana Lima, Candice Swanepoel, Martha Hunt, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Taylor Hill, Sara Sampaio czy Cindy Bruna. Być może pojawią się także Behati Prinsloo, która z uwagi na ciąże opuściła ostatnie dwa sezony i Shaniny Shaik. Spodziewamy się też zobaczyć Josephine Skriver, Elsę Hosk i Sarę Sampaio, które pojawiają się w migawkach zapowiadających tegoroczne show na Instagramie marki.

Victoria’s Secret 2018 – kogo zabraknie na wybiegu

Nie obędzie się bez głośnych nieobecnych. W tym roku w Nowym Jorku nie pojawi się m.in. Alessandra Ambrosio, która była niekwestionowaną królową VS ze skrzydłami Aniołka na plecach przez ostatnie 12 lat. Nie zobaczymy także Lily Aldridge - modelka spodziewa się drugiego dziecka.

Adriana Lima założyła kardigan od polskiego projektanta!