Co roku to najbardziej ekstrawagancki i najbardziej kosztowny projekt pokazany podczas pokazu Victoria’s Secret. Za to dla modelki nie ma większego wyróżnienia, niż zaprezentować się właśnie w Fantasy Bra. Już sam udział w pokazie bieliźniarskiego giganta jest nie lada awansem, który dla wielu pozostanie w sferze marzeń. Nie inaczej jest i w tym roku. Pamiętny występ z tą częścią garderoby w roli głównej w 2017 roku zaliczyła Lais Ribeiro, będąca wówczas Aniołkiem Victoria's Secret zaledwie od 2 lat. A komu ten zaszczyt przypadnie w tym roku? 

Victoria’s Secret 2018 – wszystko, co wiemy o tegorocznym pokazie!

Kto zaprezentuje Fantasy Bra na pokaz Victoria’s Secret 2018?

Kto zaprezentuje najbardziej pożądany projekt kolekcji? To wyróżnienie przypadnie w udziale byłej koszykarce, która osiągnęła w modelingu wszystko, czyli Szwedce Elsie Hosk. Wieloletni Aniołek Victoria’s Secret w trakcie pokazu, który odbędzie się już 5 listopada w Nowym Jorku może traktować to wyróżnienie osobiście – 2 dni po pokazie modelka obchodzi okrągłe, bo 30. urodziny. Można więc powiedzieć, że marka, w której pokazach w roli Aniołka pojawia się niezmiennie od lat, sprawiła jej nie lada niespodziankę.  

Jak będzie wyglądać 2018 Dream Angels Fantasy Bra?

Już na etapie opisu 2018 Dream Angels Fantasy Bra zapiera dech w piersiach. Biustonosz stworzony dla Victoria’s Secret przez Atelier Swarovski wykonany jest w 100% z topazów i diamentów Swarovskiego oprawionych w najwyższej próby srebro.

Cena podobnie, jak sam projekt, powala: 71-karatowy fantasy bra 2018 wart jest ponad milion dolarów. Jego stworzenie zajęło jubilerom ponad 930 godzin, co nie dziwi w obliczu faktu, że do osadzeniu w srebrze było ponad 2100 kamieni.

W tym roku ma miejsce bezprecedensowa sytuacja: po raz pierwszy w historii Fantasy Bra będzie dostępny dla szerszej publiczności. Oczywiście nie w oryginalnej wersji, ale wizualnie replika wcale nie pozostanie względem tej w tyle: projekt pozostanie nietknięty, a diamenty zastąpione zostaną kryształkami Swarovskiego. Także cena będzie dużo bardziej do udźwignięcia niż w przypadku wersji diamentowej: chętni na jedną z tańszej wersji najdroższego biustonosza świata zapłacą za nią 250 dolarów. Chcielibyście znaleźć replikę założonej przez Elsę Hosk Fantasy Bra od Victoria’s Secret pod choinką?

Fantasy Bra - historia najdroższego stanika na świecie

Zobacz także: