Po zeszłorocznej współpracy Victoria's Secret z Balmain, jedna z najpopularniejszych bieliźnianych marek na świecie ponownie łączy siły z innym znanym brandem. Tym razem, podczas tegorocznego show w Nowym Jorku, którego data nie jest jeszcze dokładnie znana (ale zapewne poznamy ją wkrótce i niezwłocznie Was o tym poinformujemy), zobaczymy efekty współpracy Victoria's Secret z Mary Katrantzou. Urodzona w Grecji, ale mieszkająca i pracująca na co dzień w Londynie 35-letnia projektantka, ukończyła słynną londyńską uczelnię Central Saint Martins. Fankami projektów Katrantzou są takie gwiazdy, jak Rihanna, Cate Blanchett czy Beyoncé. A marki, z jakimi współpracowała do tej pory, to Adidas Originals czy Topshop. Victoria’s Secret 2018 – wszystko, co wiemy o tegorocznym pokazie! >>>

Jak mogą wyglądać modele stworzone przez nią we współpracy z Victoria's Secret? Mary Katrantzou nazywana jest "królową printów", co z pewnością będzie widoczne w ramach jej specjalnej kolekcji dla Victoria's Secret. Wspominając to, co w zeszłym roku zaprojektował Olivier Rousteing, a były to projekty mocno utrzymane w klimacie Balmain, czyli bogato zdobione, seksowne modele, w tym roku spodziewamy się, że będzie zdecydowanie bardziej dziewczęce. A jak zapowiada w oficjalnym świadczeniu projektantka, także odważne. Kapsułowa kolekcja Victoria’s Secret x Mary Katrantzou dostępna w wybranych butikach Victoria's Secret, jak również na stronie VictoriasSecret.com. Kiedy trafi do sprzedaży? W idealnym momencie na zakupy, bo w sezonie świątecznym. W Polsce kolekcję będzie można kupić w salonie Victoria’s Secret w centrum handlowym Arkadia w Warszawie.

W projektach z kolekcji Victoria's Secret x Mary Katrantzou zobaczymy zapewne m.in. Barbarę Palvin, która po 2-letniej przerwie wraca na wybieg VS, podobnie jak Behati Prinsloo, która niedawno została po raz drugi mamą, ale jest już gotowa wrócić do gry, a także debiutującą w roli modelki Victoria's Secret, Winnie Harlow. Oprócz nich należy spodziewać się także Adriany Limy, Marthy Hunt, Candice Swanepoel, Stelli Maxwell, Lais Ribeiro, Taylor Hill, Sary Sampaio czy Czindy Bruny. Spodziewamy się też zobaczyć Josephine Skriver i Elsę Hosk, kóre pojawiają się w migawkach zapowiadających tegoroczny pokaz na Instagramie marki.