Najnowsza sesja kampanijna do katalogu Victoria’s Secret Swim 2016 to ukłon marki w stronę nowych aniołków. Elsa HoskLais Ribeiro, Taylor Hill, Sara SampaioJosephine Skriver prężą swoje piękne i seksowne ciała na położonej na Oceanie Spokojnym wyspie Bora Bora.

Autorem zdjęć jest izraelskiego pochodzenia fotograf gwiazd i mody Guy Aroch. Na jego liście prac znajdziecie między innymi sesje dla takich magazynów jak: brytyjski Vogue, Men's Vogue, włoski Glamour, wloskie GQ, French, Block, Violet Grey, WWD Beauty, Interview, Nylon i Wonderland.

ZOBACZ ZDJĘCIA KAMPANIJNE VICTORIA'S SECRET SWIM 2016 >>>

także sesje kampanijne dla marek Diesel, Victoria's Secret, Gant Rugger, Dorchester Hotels, 7 For All Mankind, Aldo, Jean Louis David, Wella, Bloomingdale's, Regis, Kenneth Cole, L'Oréal, Garnier, Sonia Rykiel i H&M. Robi wrażenie, prawda?

Najnowsze zlecenie dla Victoria’s Secret polegało na stworzeniu zdjęć do katalogu kostiumów kąpielowych na sezon lato 2016. Kolekcja mocno osadzona w stylu boho i surferskim trafi do sprzedaży już 12 stycznia. 

Bora Bora, kostium od Victoria’s Secret, a wszystko to w styczniu, gdy za oknem minusowe temperatury. Która z was marzy o takich wakacjach?

ZOBACZ ZDJĘCIA KAMPANIJNE VICTORIA'S SECRET SWIM 2016 >>>