Grono ambasadorów marki PUMA niedawno powiększyło się o Wiktorię Gabor, szerzej znaną jako Viki Gabor, finalistkę drugiej edycji popularnego talent-show The Voice of Poland oraz zwyciężczynię zeszłorocznej Eurowizji Junior. Jej kawałek Superhero, pochodzący z debiutanckiego krążka wokalistki Getaway, niezmiennie wywołuje gęsią skórkę, podobnie z reszta jak wspólny kawałek Viki i Kayah, czyli Ramię w ramię. Nowa idolka polskich nastolatków świetnie odnalazła się także w roli modelki oraz ambasadorki projektu PUMA Talents, w ramach którego marka wspiera muzyczne talenty.

Viki Gabor i Marcin Maciejczak ambasadorami snekersów PUMA RS-2K Internet Exploring

Właśnie dlatego przy okazji najnowszej kampanii promującej model sneakersów PUMA RS-2K Internet Exploring do Viki dołączył inny niesamowity głos i talent rodem z The Voice of Poland, zwycięzca trzeciej edycji tego telewizyjnego show, Marcin Maciejczak. Czternastolatek, jeszcze przed udziałem w programie sam nagrywał oraz montował swoje teledyski, publikując je na platformie społecznościowej YouTube. Niedawno ukazał się jego singiel Deszcz i Bez, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu artysty.
 

fot. materiały prasowe


Kampania z udziałem Viki Gabor i Marcina Maciejczaka utrzymana jest w klimacie lat 2000. Młodzi ambasadorzy przenieśli się w niej do czasów pierwszych komunikatorów internetowych, awatarów i emotikonek. Motywem przewodnim zdjęć z udziałem Viki i Marcina jest też okno przeglądarki internetowej, a jednocześnie filtr, z którego skorzystać będą mogli fani artystów. Kolorystyka kampanii powiązana jest natomiast z odcieniami widocznymi na sneakersach PUMA RS-2K Internet Exploring. Powstały one z myślą o tych, którzy cenią nowatorskie podejście do mody. Cechy konstrukcyjne wyróżnia siateczkowa cholewka z mieszanką zamszu, skóry i syntetycznych nakładek, a także masywna sylwetka oraz jaskrawe kolory. Buty dostępne są w sprzedaży od 20.08 w oficjalnych sklepach PUMA, a także na PUMA.com.
 

fot. materiały prasowe

Zobacz także:


Więcej zdjęć z udziałem Viki i Marcina znajdziecie w GALERII >>>