Niedawno dowiedzieliśmy się, że już jesienią na małe ekrany trafi 3. sezon Riverdale. Nowe przygody Betty Cooper, Jughead Jonesa, Veroniki Lodge, Archie Andrewsa i innych obejrzymy 10 października 2018 roku, i mamy nadzieję, że tak jak w przypadku poprzednich odcinków, premierowy pojawi się w ciągu 24 godzin na platformie Netflix. Twórcy serialu nie zdradzili zbyt wielu szczegółów dotyczących kolejnego sezonu i jego fabuły. Wiemy na pewno, że w 3. serii pojawią się nowi bohaterowie, a co za tym idzie zupełnie nowe wątki.

Aktorka Mädchen Amick, wcielająca się w postać Alice Cooper, zdradziła w jednym z wywiadów, że Chic powróci. Przypomnijmy, że grany przez Hart Dentona chłopak podszywał się pod oddanego do adopcji syna Alice. Z ostatniego odcinka, w którym występował, można było wywnioskować jego śmierć, ponieważ był na celowniku Czarnej Maski. Okazuje się jednak, że udało mu się uciec. Nowymi bohaterami, którzy są oficjalnie potwierdzeni przez producentów, to matka i młodsza siostra Jughead Jonesa. Ale to jeszcze nie koniec. Do sieci trafiły właśnie spekulacje na temat zupełnie nowej postaci!

3. sezon „Riverdale” – znamy datę premiery i szczegóły dotyczące fabuły! >>>

Kim jest Evelyn Evernever, nowa postać w 3. sezonie „Riverdale”?

Według zagranicznego serwisu The Hashtag Show, w kolejnym sezonie pojawi się nowa postać. Riverdale to serial nakręcony na podstawie serii komiksów Little Archie, a zgodnie z ich fabułą występuje tam tajemnicza Evelyn Evernever, która jest czarnym charakterem. To nowa mieszkanka miasteczka, która może spowodować niemałe problemy dla Betty Cooper. Czyżby chodziło o jej chłopaka, Jughead Jonesa? Nie wiadomo, kto zagra Evelyn w serialu, ale z powyższych informacji wynika, że jej postać sporo namiesza w 3. sezonie Riverdale!