Marka H&M zaskoczyła wszystkich fanów Justina Biebera. Do sprzedaży trafiła właśnie kolekcja "Purpose Tour x H&M" promująca najnowszą trasę koncertową muzyka. Idealny prezent pod choinkę dla Beliebersów.

Światowa trasa rozpoczęła 9 marca 2016 roku w Seattle i potrwa do 6 września 2017 roku (na trasie znalazła się także Polska, muzyk wystąpił 11 listopada w Krakowie) - zakończy ją koncert w kanadyjskim Toronto.

JUSTIN BIEBER W KRAKOWIE >>>

Justin Bieber promuje swój czwarty studyjny album zatytułowany "Purpose", z którego pochodzą takie hity jak: "Sorry", "Love Yourself" CZY "What Do You Mean?". Podczas trasy koncertowej fani artysty mogą kupić specjalną kolekcję ciuchów z metką "Justin Bieber Purpose Tour", która od kilku dni dostępna jest także w salonach szwedzkiej sieciówki H&M. 

NIESPODZIANKI PRZYGOTOWANE NA POLSKIM KONCERCIE JUSTINA BIEBERA >>>

W kolekcji "Purpose Tour x H&M" znajdziecie bluzy i koszulki, co prawda tylko z działu męskiego, ale jesteśmy przekonani, że fanki Justina Biebera z całą pewnością znajdą tam coś dla siebie. W końcu czego nie robi się dla swojego idola, prawda?