Kto z nas nie lubi promocji. A zwłaszcza takich, na których możemy ugrać, czyli zaoszczędzić jak najwięcej. W grudniu wszyscy łowcy okazji powinni więc obrać kierunek: Rossmann, bo sieć tych popularnych drogerii przygotowała dla swoich klientów prawdziwą gratkę! To promocja 2+2 „Pielęgnuj tak, jak kochasz”. Została ona przygotowana z myślą o rodzicach i ich pociechach. Na czym dokładnie polega? Jak można się domyślić już po samej nazwie, przy zakupie dwóch różnych produktów, dwa kolejne dostajemy za darmo. Akcja Rossmann 2+2 ruszyła 9 grudnia i potrwa do 17 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ  TAKŻE: NAJLEPSZE KREMY, KTÓRE URATUJĄ TWOJE DŁONIE ZIMĄ ZA MNIEJ NIŻ 30 ZŁ >>>

Aby skorzystać z promocji 2+2 trzeba być posiadaczem karty Rossnę lub aplikacji mobilnej Rossmann. Ale spokojnie, nawet jeśli nie jesteście klubowiczami Rossmanna promocja także Was obejmuje. W tym przypadku jednak nie dostaniecie w gratisie dwóch produktów, a jeden. Choć pewnie większość z Was w tym momencie rozpacza, że akcja ta nie obejmuje całej oferty Rossmann albo przynajmniej kosmetyków do makijażu, to wcale nie oznacza, że z aktualnej promocji skorzystają tylko rodzice.  „Pielęgnuj tak, jak kochasz” to świetna okazja dla wszystkich posiadaczy wrażliwej i alergicznej skóry. Produkty objęte promocją to bowiem mydła czy kremy, które nie maja prawa podrażnić Waszej cery - są w końcu dedykowane dla dzieci. 

ZOBACZ TAKŻE: NIE UWIERZYCIE, CO SKRYWA WASZ BEAUTYBLENDER >>>

Zanim jednak wybierzecie się na zakupy, warto pamiętać o kilku ważnych rzezach. Przede wszystkim o tym, że by skorzystać z promocji „Pielęgnuj tak, jak kochasz” należy wybrać dwa różne produkty o innych kodach kreskowych. O czym również powinniście wiedzieć? Jak to bywa w ramach innych tego typu akcji, w ramach promocji 2+2 płacicie za droższe z wybranych produktów. I jeszcze jedna, ale niezwykle istotna sprawa: z promocji możecie skorzystać tylko raz.