Nie jedną, a trzy prestiżowe nagrody otrzymał w tym roku londyński bar Dandelyan. Otwarty jesienią 2014 roku koktajl bar nie ma sobie równych na świecie.  W tym roku po raz kolejny z rzędu przyznano mu statuetki Spirited Awards w kategorii Najlepszy hotel bar na świecie, Najlepsza obsługa baru na świecie, Najlepszy bar z drinkami na świecie.  

Już po raz 11. przyznano nagrody Spirited Awards dla najlepszych koktajl barów na świecie, które wybierane są przez 100 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie drinków i alkoholi. Jury co roku poszukuje oryginalnych miejsc na całym świecie i docenia je za nieszablonowe podejście do serwowania koktajli alkoholowych. Liczy się nie tylko ich niezapomniany smak, ale także wystrój miejsca i obsługa, która w nim pracuje. 

Jak się okazuje bar Dandelyan w Londynie ma już na koncie dwie nagrody Spirited Awards z 2015 i 2016 roku, a także 3. miejsce w zestawieniu 50. najlepszych barów z drinkami na świecie przygotowanym rok temu przez William Reed Business Media. Londyński koktajl bar zachwyca kartą drinków przygotowaną przez specjalistę w tej dziedzinie Ryana Chetiyawardana - wielokrotnie nagradzanego barmana za najbardziej pomysłowe drinki, ale także wystrojem zaprojektowanym przez Toma Dixona. Na uwagę z pewnością zasługuje zielony długi bar wykuty z jednego kawałka marmuru, a także różowe skórzane kanapy, z których pijąc drinka możemy rozkoszować się widokiem na Tamizę.