Jak podaje projektantka, inspiracją do stworzenia kolekcji na wiosnę-lato 2021, zatytułowanej „Le Paysage”, były słoneczne, południowe rejony Francji, gdzie elegancja miesza się z wielobarwnością. Nie bez powodu zdjęcia promujące kolekcję przedstawiają różnorodne kwiaty, które w dłoni trzyma modelka – Natalia Uliasz. Rośliny budzą skojarzenie z francuskimi ogrodami, w których kwitnie życie towarzyskie pełne luksusu.

Le Paysage – Kolekcja Sandry Stachury na wiosnę-lato 2021

Każdy element kolekcji zachwyca, a razem tworzą pełne wyposażenie wymarzonej garderoby. Koszulowa sukienka z perłowymi guziczkami ozdobiona także delikatną falbanką czy może finezyjne marszczenie na limonkowej sukience przylegającej do ciała? Stachura zadbała o detale i przenosi nas w pełen blichtru świat cekinów i zwiewnych jedwabi. Projektantka dba o kobiety – wie, jak podkreślić atuty sylwetki, a także sprawić, że każda poczuje się jak milion dolarów.

„Kolekcja jest propozycją dla kobiet, które pragną posiadać awangardowe stylizacje w nowoczesnym, iście francuskim wydaniu” – podkreśla marka. Nie bez powodu projektantka inspiracje czerpała z Saint Tropez. I wcale nie chodzi o plażę ani architekturę, Stachura chłonęła naturę – bujną, dziką, świeżą. Żółć, limonka oraz ecru stanowią bazę dla kolekcji nowatorskiej, a zarazem eleganckiej. Z kolei w teksturze materiałów widać przeplatające się motywy roślinne i zwierzęce. Dzięki nowemu podejściu do detali, kroje ubrań zaproponowanych przez projektantkę są innowacyjne, ale nieprzekombinowane. Widać w nich zabawę rzemiosłem, a także miejsce na indywidualizm.

Mocnym punktem kolekcji są tkaniny – wysokiej klasy włoski jedwab i żakardowa wiskoza. Co ciekawe, Stachura obok pereł postawiła na strusie pióra, które można podziwiać na limonkowej marynarce! Awangarda przeplata się tu z elegancją, wysublimowanie z lekkością. Sensualność ze smakiem. Sandra Stachura przemieszcza się po modowym polu z niebywałą gracją, dodając kobietom pewności siebie. W jej kolekcji na wiosnę-lato 2021 bez trudu znajdziecie idealną kreację na wesele – sukienkę a może... damski garnitur? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii u góry strony.