Coraz więcej osób wybiera pracę zdalną bądź w tak zwanym trybie freelance, czyli poza stałym miejscem pracy. Wiadomo, że biuro w domu to nie zawsze idealny pomysł, aby być w pełni skupionym i produktywnym, dlatego w dużych miastach pojawiają się przestrzenie co-workingowe, czyli specjalnie przystosowanych do pracy.

Już w październiku w warszawskiej Hali Koszyki powstanie zupełnie nowa przestrzeń co-workingowa, w której praca będzie sprawiała przyjemność. Wszystko za sprawą firmy Mindspace, globalnego operatora tego rodzaju powierzchni, który zapewni swoim członkom dostęp do międzynarodowej sieci biznesowej.

Przestrzeń o powierzchni 3 000 m2 obejmie trzy kondygnacje. Mindspace Warsaw stanie się siedzibą 450 osób – freelancerów, przedsiębiorców, pracowników innowacyjnych przedsiębiorstw, małych i średnich firm, start-upów specjalizujących się w dziedzinie technologii.

Podobne miejsca powstały już w Berlinie, Hamburgu, Monachium i Tel Awiwie. Mindspace to nie tylko wyszukany design, ale również przestrzeń co-workingowa dająca możliwości uczestniczenia w dynamicznej, niewirtualnej wspólnocie, która dostarcza jej członkom szereg dodatkowych benefitów. Wśród klientów Mindspace są uznane światowe marki, takie jak Samsung, Barclays Bank, Euronews czy M&C Saatchi.