Pracując nad nowym numerem GLAMOUR, chcieliśmy, aby na każdej stronie czuć było lato. W końcu to nasze podwójne, wakacyjne wydanie. Znajdziesz w nim więc nasz przegląd najlepszych kostiumów kąpielowych, plażowych akcesoriów i kosmetyków przeciwsłonecznych oraz mnóstwo wakacyjnych tipów i inspiracji. Ale w GLAMOUR piszemy też o poważnych kwestiach. Rozmawiamy z aktywistką Aborcyjnego Dream Teamu Natalią Broniarczyk o aktualnej sytuacji aborcyjnej kobiet w Polsce i na świecie. Razem z założycielką Kolektywu Chemia Marią Kniaginin-Ciszewską przybliżamy też temat tzw. pigułki gwałtu. A przedstawicielki WWF Polska Ewa Chodkiewicz i Magdalena Wieczerzyńska podpowiadają, jak sprawić, by nasz urlop był bardziej eko. Bo od aktywizmu i dbania o środowisko nie ma wakacji.

O czym jeszcze przeczytamy w najnowszym numerze GLAMOUR?

  1. O nowej płycie „Bal u Rafała”, odwadze na scenie i nieśmiałości na co dzień oraz niełatwej drodze do bycia spełnionym opowiada bohater naszej okładki Ralph Kaminski. Koniecznie zobaczcie naszą sesję i przeczytajcie wywiad!
  2. Wyjątkowe spotkanie dwóch pokoleń. Andrzej Seweryn i Julia Chętnicka zagrali razem w serialu „Królowa”, a u nas rozmawiają o tolerancji i otwartości na innych.
  3. Apolonka, Zosia Krasuska, Basia Starecka i Bela Komoszyńska dzielą się z nami swoimi ulubionymi wakacyjnymi kierunkami, adresami i niezbędnikami. Zainspiruj się!
  4. W mieście czy na plaży? Bez względu na to, gdzie spędzisz te wakacje, dzięki podpowiedziom naszego działu mody będziesz wyglądać super stylowo.
  5. Mgiełki, brązery, filtry, zapachy – odkryj najlepsze letnie kosmetyki.
  6. Zespół Bastille opowiada Angelice Kucińskiej o marzeniach sennych, nowych technologiach i eko odpowiedzialności.

 

To wydanie dostaniesz:

W podstawowej cenie: 7,99 zł

Z kosmetykiem profesjonalną odżywką do rozczesywania włosów bez spłukiwania marki INSIGHT w cenie 19,99 zł 

Z książką do wyboru od Wydawnictwa Kobiecego w cenie: 11,99 zł 

Zobacz także: