Walentynki 2020 nadchodzą! Gdzie spędzić święto zakochanych? Prawidłowa odpowiedź brzmi: na imprezie walentynkowej Glamour Toujours, która odbędzie się w warszawskim klubie Niebo. To już trzeci raz, kiedy wspólnie będziemy obchodzić Walentynki. W ubiegłym roku, jak również dwa lata temu naprawdę dużo się działo, a klub Niebo pękał w szwach. Tegoroczna impreza zapowiada się równie dobrze! Właśnie dlatego nie może was zabraknąć. Gwarantujemy, że będziecie się świetnie bawić - niezależnie od tego, czy jesteście zakochani, czy stronicie od związków. A to za sprawą najlepszej muzyki oraz atrakcji, które przygotowaliśmy dla was wspólnie z klubem Niebo.

Walentynki 2020: Glamour x Niebo, czyli najlepsza impreza walentynkowa w mieście

Impreza Glamour Toujours odbędzie się 14 lutego w warszawskim klubie Niebo. Takiego wydarzenia nie można przegapić! Tej nocy zagrają I Say Mikey, BØGUTA Ø2, Borruci & Kotojeleń (Rapperoni) oraz Zeppy Zep. To oznacza tylko jedno - świetną zabawę do białego rana!

Mamy dla was dobrą wiadomość! Wypowiadając hasło Glamour przy barze, otrzymacie kieliszek prosecco w specjalnej cenie. Mogłoby być lepiej?

O szczegółach związanych z imprezą Glamour Toujours w klubie Niebo przeczytacie TUTAJ. Dodajcie się do oficjalnego wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić najlepszego party walentynkowego w całym mieście. Do zobaczenia!

Adres:

Klub NIEBO

ul. Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa

Zobacz także:

Data i godzina:

14 luty 2020

Start 22:30

Wstęp 20 zł (lista FB free do 23:30)

Pamiętajcie, że wstęp do klubu mają wyłącznie osoby, które skończyły 20 lat.

Walentynki 2020: prezenty dla chłopaka. Co kupić ukochanemu? >>>