A gdyby tak tegoroczne święto zakochanych celebrować w nieco inny niż dotychczas sposób? Marka Etam, która niejednokrotnie już pokazywała, że piękno niejedno ma imię, nawołuje do tego, aby najbliższe walentynki upłynęły nam w duchu pielęgnowania miłości... do siebie. 

Bielizna na walentynki: #feelFREE z Etam

Wszystkim wiernym wielbicielkom seksownej, wygodnej i pięknej bielizny z całą pewnością nie trzeba przedstawiać tej marki. Jeśli jednak jakimś cudem dotąd o niej nie słyszałaś, oto garść informacji na temat Etam. To francuski brand, który już od 1916 roku projektuje bieliznę dla kobiet w różnych momentach ich życia. W ramach tegorocznych walentynek marka przypomina, jak bardzo istotnym elementem kobiecości jest #selflove. 

Bieliznę Etam cechuje piękno i różnorodność - podobnie jak piękno i różnorodność cechuje kobiety na całym świecie. Rozbudowana oferta marki wzięła się z realnych potrzeb kobiet o różnych wymiarach, na różnych etapach życia. Tym sposobem w asortymencie firmy znajdziemy m.in. wygodną bieliznę na co dzień, majtki menstruacyjne, kolekcję Love Your Curves (dla kobiet o pełniejszych kształtach), biustonosze dla kobiet po mastektomii oraz wyjątkowo seksowną bieliznę, która - jak wiadomo - potrafi dodać nam pewności siebie w wielu rozmaitych sytuacjach. 

Etam: Focus na self-love

A jakie kolory znajdziemy w najnowszej kolekcji walentynkowej Etam? Króluje oczywiście seksowna czerwień, ponadczasowa czerń i elegancki, kobiecy beż. Koronki z motywami florystycznymi i geometrycznymi sprawiają natomiast, że bielizna ta jest absolutnie wyjątkowa. Wielbicielki ekologicznych rozwiązań ucieszy fakt, że na walentynkową kolekcję składają się też projekty z elementami jedwabiu i koronki z recyklingu (z labelem #weCARE). 

Hasło marki #feelFREE idealnie współgra z koncepcją kolekcji walentynkowej marki, która niezmiennie nawołuje do #selflove. Nie są to jednak puste słowa - Etam zaprasza bowiem na pokazy Etam Live Show modelki o różnych typach urody i kształtach. Odchodzi również całkowicie od retuszu zdjęć.

Jedną z polskich modelek, którą marka zaangażowała w promocję, jest Magdalena Zalejska (@apolonka). To dziewczyna (którą absolutnie uwielbiamy!) o niesamowicie pięknych, kobiecych kształtach. Niedawno mogliśmy podziwiać ją, prezentującą bieliznę Etam, na wybiegu w Paryżu.

Etam: oryginalne plany na walentynki 2022

Marka Etam zachęca do tego, aby 14 lutego oddalić się nieco od sztywnych ram i swobodnie cieszyć własną seksualnością - bez względu na status związku, kompleksy czy... cokolwiek innego. W końcu wieczór walentynkowy nie musi upływać nam w towarzystwie partnera i romantycznej kolacji przy świecach. Te elementy nie są bowiem konieczne do tego, abyś tego dnia założyła seksowną bieliznę i poczuła się ultrakobieco - również (a raczej: przede wszystkim) sama ze sobą. Zaplanuj więc dzień w taki sposób, w jaki najbardziej chciałabyś go spędzić. Gwarantujemy, że będzie wówczas absolutnie niezapomniany, pełen czułości i wyjątkowy.

Zobacz także:

Randka w pojedynkę? Dlaczego nie! Wśród oryginalnych propozycji od Etam znajdziesz też m.in.: taniec przed lustrem do pobudzającej zmysły muzyki, wyjście na imprezę ze świadomością, że pod kreacja kryje się seksowna bielizna albo... sesja zdjęciowa, podczas której uwiecznisz miłość do swojego ciała.

Przyznaj, który pomysł skradł twoje serce?