A gdyby tak w tym roku celebrować święto zakochanych w nieco inny niż dotychczas sposób? Marta Etam, która niejednokrotnie już pokazywała, że piękno niejedno ma imię, nawołuje do tego, aby tegoroczne walentynki upłynęły nam w duchu celebrowania miłości... do siebie. 

Wszystkim wiernym wielbicielkom seksownej, wygodnej i pięknej bielizny z całą pewnością nie trzeba przedstawiać tej marki. Jeśli jednak jakimś cudem dotąd o niej nie słyszałaś, oto garść informacji na temat Etam. To francuski brand, który już od 1916 roku projektuje bieliznę dla kobiet w różnych momentach ich życia. W ramach tegorocznych walentynek marka przypomina, jak bardzo istotnym elementem kobiecości jest #selflove.

 

Bielizna na walentynki: #feelFREE z Etam

Bieliznę od Etam cechuje piękno i różnorodność - podobnie jak piękno i różnorodność cechuje kobiety na całym świecie. Rozbudowana oferta marki wzięła się z realnych potrzeb kobiet o różnych wymiarach, na różnych etapach w życiu. Tym sposobem w asortymencie firmy znajdziemy m.in. wygodną bieliznę na co dzień, majtki menstruacyjne, kolekcję Love Your Curves (dla kobiet o pełniejszych kształtach), biustonosze dla kobiet po mastektomii oraz wyjątkowo seksowną bieliznę, która - jak wiadomo - potrafi dodać nam niesamowitej pewności siebie. 

Etam: Focus na self-love

Jakie kolory znajdziemy w najnowszej kolekcji walentynkowej Etam? Króluje oczywiście seksowna czerwień, ponadczasowa czerń i elegancki, kobiecy beż. Koronki z motywami florystycznymi i geometrią sprawiają, że bielizna ta jest wyjątkowa. Wielbicielki ekologicznych rozwiązań ucieszy również fakt, że na kolekcję tę składają się również projekty z elementami jedwabiu i koronki z recyklingu (z labelem #weCARE). 

 

 

Zobacz także: