Bransoletka LOVE to nowość, która stała się bestsellerem, dobierając wymarzony kolor sznurka oraz zawieszkę z grawerunkiem, tworzymy wyjątkową kompozycję. Ażurowy naszyjnik Full Love, w którego formę wpisane są liczne serca symbolizuje magię jednego z najpiękniejszych uczuć. To hymn w imię miłości, absolutna deklaracja ponadczasowych uczuć.

Serce ze znakiem nieskończoności to naszyjnik, który idealnie wpisuje się w ten trend biżuterii XXL. Nie tylko jest modny, ale także zawiera wyjątkowe przesłanie. Zostały w nim ukryte najpiękniejsze uczucia takie jak bezwarunkowa, niczym nieograniczona miłość, zaufanie i troska.

Biżuteria dzięki swej subtelności idealnie pasuje, zarówno do codziennych stylizacji, jak na bardziej formalne spotkania. Miłość, która została zamknięta w talizmanach Lilou, może towarzyszyć na każdym kroku.

Lilou to także biżuteria dla niego, spinki w wybranym kształcie, kolorze kryształu oraz z osobistym grawerunkiem to doskonały prezent z okazji Walentynek, który nie pozostawi złudzeń co do temperatury wyrażanych uczuć. Lilou stwarza niepowtarzalną możliwość pielęgnowania pozytywnych emocji i wspomnień za pomocą biżuterii.

Kolekcja dostępna jest w srebrze próby 925 oraz pozłoceniu 23 karatowym złotem, oraz na specjalne zamówienie w złocie. Znajdziesz ją w butikach Lilou w całej Polsce oraz na www.lilou.pl

To doskonały moment aby powiedzieć Kocham Cię z Lilou!