Wersow i Friz zdradzili zostaną rodzicami

Wersow i Friz nie mogą w ostatnim czasie narzekać na brak zainteresowania ze strony internautów i internautek. Po wielu tygodniach spekulacji para wreszcie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Oficjalne ogłoszenie ciąży sławnej dwudziestosześciolatki odbyło się w naprawdę spektakularny sposób. Narzeczona założyciela projektu Ekipa podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem teledysku do premierowej, specjalnie stworzonej w tym celu piosenki. Jak można się było spodziewać, wideoklip do balladowego utworu „Ten jeden moment” w szybkim tempie znalazł się na szczycie najchętniej oglądanych filmików na polskim YouTube. W ciągu dwóch tygodni wyjątkowe nagranie wyświetlono ponad 5 milionów razy.

Wersow i Friz zdradzili płeć dziecka

Jak przystało na doświadczoną influencerkę, Wersow postanowiła pójść za ciosem i stworzyć kolejne materiały dotyczące ostatnich wydarzeń w jej życiu osobistym. Widzowie Weroniki mieli już więc okazję nie tylko zobaczyć, jak na wieści o jej ciąży zareagowali bliscy youtuberki, ale także poznać szczegóły dotyczące jej macierzyńskich i ślubnych planów.

Okazało się, że Sowa i Wiśniewski podjęli wspólną decyzję o powiększeniu rodziny dokładnie w dniu czwartej rocznicy ślubu. Sami przyznali, że na efekty starań nie musieli czekać długo. Na jednym z ostatnich vlogów twórczyni internetowa udostępniła niepublikowane wcześniej nagranie wykonane tuż po tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży.

Pamiętam, że nie mówiłam nic Karolowi, tylko zaczęłam się cieszyć. Rozpłakałam się w ogóle i pamiętam, że to było takie wyjątkowe przeżycie – wspomina przyszła mama.

Jako że termin narodzin dziecka Wersow i Friza zbliża się wielkimi krokami, para postanowiła pójść o krok dalej i publicznie ujawnić płeć swojego wyczekiwanego maleństwa. Śladem hollywoodzkich celebrytek, na początku stycznia Weronika zorganizowała modne „gender reveal party”, czyli przyjęcie, na którym najczęściej w dość w widowiskowy sposób, ogłaszana jest płeć pociechy. 

Razem z Karolem i naszymi przyjaciółmi dowiedzieliśmy się czy nasze dziecko to chłopiec czy dziewczynka! – oznajmiła Wersow, zapowiadając premierę filmiku.

Co ciekawe, informacja była do samego końca niespodzianką nawet dla samych rodziców. Weronika poprosiła bowiem swoją osobistą asystentkę Adę o to, aby w dokumentach przekazanych od lekarza zakryła kluczową wiadomość i sama zajęła się zakupem konfetti w odpowiednim kolorze – różowym w przypadku płci żeńskiej lub niebieskim w przypadku płci męskiej. Na imprezie nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Najbliżsi znajomi pary mieli okazję zrobić sobie zdjęcia na ściance, skosztować przygotowanych na zamówienie smakołyków, wpisać się do księgi gości, obstawić płeć dziecka oraz wytypować imiona.

Podczas tej dopracowanej w najdrobniejszym szczególe imprezy na jaw wyszło, że Wersow i Friz już wkrótce powitają na świecie córkę. Zarówno przyszła mama, jak i jej partner nie kryli zaskoczenia.

Dwie wróżki mi powiedziały, że na pewno to będzie chłopiec – wyznała Sowa.


Jesteście ciekawi, jaki imię otrzyma pierwsza pociecha youtuberów?

Zobacz także: