Wersow nie przestaje nas zaskakiwać. Najpierw zapowiedź płyty, a teraz diametralna zmiana looku. Nie przedłużając – musicie to zobaczyć.

Płyta Wersow – wszystko, co wiemy na ten temat

Wersow (Weronika Sowa) dynamicznie rozwija karierę muzyczną. Zaczęło się od singla „Ten jeden moment”, który nagrała w ciąży. Potem było „O północy”, następnie „Konwalie”, a miesiąc temu stworzony wspólnie z Frizem kawałek „Taka sama”. 17 listopada influencerka zapowiedziała wydanie debiutanckiej płyty, a także trasę koncertową po Polsce, która rozpocznie się wiosną. 

1 grudnia odbyło się przyjęcie z okazji wydania płyty, na które zostały zaproszono media. Pojawił się na nim ukochany Wersow, Friz, a także m.in. Maciej Musiał, Maffashion, czy Oskar Cyms, który jako pierwszy opublikował zdjęcie Weroniki w nowej fryzurze...

Metamorfoza Wersow: mniejsze usta, naturalne rzęsy i krótkie różowe włosy

W jednym ze swoich ostatnich filmów Wersow wyznała, że „ma fazę na naturalność”. W związku z tym widocznie zmieniła swój wygląd. Częściowo rozpuściła kwas hialuronowy w ustach i zdjęła doczepiane rzęsy. 

Weronika do tej pory nosiła długie włosy. Tuż przed wydaniem płyty ścięła je do ramion. Teraz postawiła na jeszcze krótsze cięcie, którym pochwaliła się na swojej imprezie. Influencerka nosi teraz pixie cut w odcieniu słodkiego, ciepłego różu:

Reakcje fanów i fanek Wersow są skrajne - od zachwytów po ostrą (naszym zdaniem zupełnie niepotrzebną) krytykę: WERA, JAKA ZMIANA!, Nie poznałem Wersow totalnie, na pierwszy rzut oka myślałem, że to Lil Masti, Włosy Werki zbyt krótkie, wolałam ją w długich, Weronika - coś ty od...? - czytamy pod postem Oskara.

A wy, co myślicie o jej metamorfozie? Spodziewaliście się, że fryzura Wersow wywoła tyle emocji?

Zobacz także: