Rodzina rap gry

Rzadko słyszy się kłótnie w rodzinie przedstawicieli polskiego rapu. Tworzą oni całkiem zgraną ekipę, każdy się wspiera i sobie kibicuje. Jest to nieliczne pole, na którym widać takie zgranie. 30 lipca odbyła się ceremonia ślubna Solara i jego długoletniej partnerki Magdy Dubrawskiej. Pół roku wcześniej przywitali na świecie swojego pierwszego syna. Podczas weselnego świętowania nie mogło zabraknąć ich przyjaciół z branży. 

Obok gości, oczywiście raperów, takich jak Mata, Bedoes, White 2215, Kuqe czy Białas, nie mogło zabraknąć najbardziej tajemniczej pary show biznesu – Quebonafide i Natalii Szroeder. Według internautów Kuba Grabowski i Natalia Szroeder stanowią związkową mieszankę wybuchową. Ona – gwiazda popu o anielskim głosie, on – raper, który ewidentnie podbił jej serce, ale raczej jest typem bad boya. Sporo osób nie rozumiało ich związku i nie wróżyło mu przyszłości. Jednak czas pokazuje, że to, co ich łączy jest prawdziwe. I wielu z przeciwników tej relacji dostaje pstryczka w nos. 

Uczucie na scenie i poza nią 

Na piątkowym weselu Solara, Kuba i Natalia wystąpili w duecie. Wybrali repertuar inny niż ich koledzy, którzy zostali przy swoim ukochanym rapie. Quebo i jego ukochana wykonali polski hymn niepoprawnych romantyków. Dumka na dwa serca Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka w ich wykonaniu to istny majstersztyk. Quebo musiał posiłkować się tekstem, jednak wybaczamy i czekamy na jego kolaborację ze swoją dziewczyną. I podobnie jak podczas ostatniego wspólnego występu na scenie Open'er Parku i tym razem, śpiewając, patrzyli tylko na siebie. I uwierzcie, nie da się w ten sposób patrzeć na siebie bez krzty uczucia. 

Natalia Szroeder i Quebonafide - historia związku

Przypominamy, że Natalia i Kuba są ze sobą od 2018 roku. I choć ich związek wyprzedzały plotki, potwierdzając go, nie afiszują się swoją miłością. W ich związku, podobnie jak ich przyjaciół – Filipa Szcześniaka aka Taco Hemingwaya i Igi Lis – rządzi prywatność. Być może to jest klucz do związkowego sukcesu par show-biznesu. Spójrzcie i posłuchajcie wykonania piosenki z Ogniem i mieczem w interpretacji Quebo i Natalii.