Samsung w ramach kampanii #BedzieCoWspominac przypomina, dlaczego warto robić zdjęcia. W dobie popularności mediów społecznościowych zapomnieliśmy o tym, że fotografie służą przede wszystkim kolekcjonowaniu wyjątkowych momentów i zatrzymaniu ważnych dla nas chwil. W związku z tym z pomocą ambasadorów: Zuzą Kołodziejczyk, Zosią Zborowską i duetem Busem przez świat marka Samsung postanowiła odczarować hashtagi i... zmienić ideę wrzucania zdjęć na Instagram wyłącznie w celu zasięgów i lajków. Z tej okazji powstał konkurs, w którym możecie wygrać wspaniałe nagrody! Szczegóły znajdziecie poniżej.

„Pokażcie prawdziwe momenty. Te, które zostaną z Wami na długo i staną się częścią Was. Nadadzą smak, kierunek, głębię życiu. Które nie przeminą i za tydzień już nie będą nic znaczyć. Które nie są perfekcyjne, ale z perspektywy czasu okażą się najważniejsze. (a dzięki zdjęciom będziecie mogli do nich zawsze wrócić)”, zachęca Samsung. Chodzi o spontaniczne uchwycenie chwili, a inspiracją niech będzie codzienne (nie)zwykłe życie. Przykład? Wspólne przygotowywanie posiłku z rodziną na wakacjach, zabawa na letnim festiwalu ze znajomymi, biwakowanie pod gołym niebem. Co tylko przyjdzie Wam do głowy! Gra jest warta świeczki, ponieważ wśród nagród znajdują się smartfony Galaxy S10+, które oferują niesamowity aparat. Oprócz tego zgodnie z ideą #BedzieCoWspominac możecie wygrać super momenty z ambasadorami marki.

Marzycie o tym, aby poznać Zuzę Kołodziejczyk, zwyciężczynię programu Top Model? Jedną z nagród jest spędzenie z nią dnia pełnego atrakcji. Influencerka zaplanowała wejście na backstage sesji Top Model i dzień na planie programu. Zwycięzca będzie miał możliwość podejrzenia od kulis tej popularnej produkcji. W planie jest również wege burger w towarzystwie Zuzy! Oprócz smartfonów i dnia z Zuzą, do wygrania są również spotkania z Zosią Zborowską, duetem Busem przez świat lub Victorem Borsukiem. Zwycięzcy konkursu będą mogli wybrać nagrodę spośród wspomnianych opcji. Więcej o szczegółach nagród już wkrótce, dlatego stay tuned!

Zasady konkursu są bardzo proste. Informacje o tym, co należy zrobić, aby wziąć w nim udział, znajdziecie tutaj >>>

Artykuł został stworzony przy współpracy z marką Samsung.