Polska blogosfera miała w tym roku w Cannes silną reprezentację. Najpierw na odbywającym się już po raz 70. festiwalu pojawiła się Maffashion, a następnie Jessica Mercedes, która razem z dziennikarką Grażyną Torbicką reprezentowała tam markę L'Oreal Paris.

POLSKIE GWIAZDY W CANNES >>>

Swoje "5 miunt" na czerwonym dywanie miała również Anna Skura, czyli autorka bloga What Anna Wears. I co ciekawa, nie był do jej debiut na canneńskim wydarzeniu. Anna miała już okazję być na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes 7 lat temu, jako asystentka. Blogerka nie marzyła wtedy, że kiedykolwiek uda jej się zawitać do Cannes ponownie. To marzenie spełniło się dzięki jednej z marek, która zaprosiła Annę na Lazurowe Wybrzeże. 

MAFFASHION NA FESTIWALU W CANNES >>>

Na tę okazję Anna wybrała czarną długą suknię z połyskującymi aplikacjami francuskiej marki Corizzi Paris, czyli tej samej, na której projekt kilka dni wcześniej, również na czerwony postawiła Maff. Z kolei w mniej oficjalnych okolicznościach można było ją spotkać w białym komplecie rodzimego brandu Zaquad