Mariah Carey jest mamą 11-letnich bliźniaków, Monroe i Moroccana Scotta. Są one owocem jej związku z aktorem, komikiem i raperem Nickiem Cannonem. Małżeństwo rozwiodło się po 8 latach w 2016 roku. Ekspara dzieli się opieką nad dziećmi i często pokazuje je w mediach społecznościowych. Tym razem to wokalistka postanowiła opublikować TikToka ze swoją córką. Zobaczcie wideo, które stało się viralem.

Nagranie z córką Marii Carey stało się viralem w mediach społecznościowych

Filmik, który robi furorę w internecie, przedstawia 11-letnią Monroe, lipsyncującą do hitu swojej mamy – „It’s a Wrap”. Warto przy tym wspomnieć, że piosenka z 2009 roku stała się teraz popularnym dźwiękiem na TikToku.

POV: za każdym razem, gdy chcę poćwiczyć swój głos – brzmi podpis wideo, który ma pokazywać perspektywę 11-latki. Dziewczynka udaje, że śpiewa utwór, dając przy tym z siebie wszystko. Wygląda to naprawdę profesjonalnie. Ma podłączony mikrofon i słuchawki. Nagle do pokoju wchodzi Mariah i zaczyna śpiewać razem ze swoją córką. Monroe nie wygląda na szczęśliwą, a raczej na zirytowaną. Wokalistka zdaje się tym kompletnie nie przejmować i zabiera jej mikrofon, oddając się w pełni śpiewaniu swojego hitu. Zobaczcie same i sami. 

Filmik stał się na tyle popularny, że zebrał już niemal 3 miliony polubień. Fanki i fani są zachwyceni relacją matki i córki.

Obejrzałam to już 327 razy.

Jaka matka taka córka.

Byłabym zaszczycona. Proszę przeszkodź mi w czymś.

Kooocham to. 

A to tylko niektóre z komentarzy.

Córka Marii Carey idzie w ślady swojej sławnej mamy?

Odstawiając żarty na bok – Monroe naprawdę śpiewa i wychodzi jej to świetnie. W grudniu 2022 roku 11-latka zaśpiewała w duecie z Mariah Carey na antenie telewizji CBS. Nastolatka ćwiczy swój głos i w przyszłości również chciałaby śpiewać. Z pewnością ma się od kogo uczyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CBS (@cbstv)

W tym samym czasie, w którym pojawił się wspomniany TikTok, Nick Cannon wstawił na swoje Instastory filmik z bratem Monroe – Morrocanem Scottem. Ojciec i syn wybrali się do… sklepu ze zwierzętami. Wygląda na to, że Mariah została z córką, aby pośpiewać, a Nick wziął Morrocana na zakupy. Uroczo.