Bądźcie z siebie dumni

Ta kolekcja to piękny hołd złożony osobistek podróży każdego człowieka w poszukiwaniu radości i wolności w byciu sobą. Marka Converse po raz kolejny wzmacnia głos przedstawicieli społeczności LGBTQIA+. Do współpracy przy nowej linii poproszono pięciu członków globalnej społeczności All Star - Caleb, Rocio, Tereza, Ty i Xandro. Opierając się na ich osobistych opowieściach życia i historiach tego, jak oni odnaleźli swoją dumę firma stworzyła inspirującą i niezwykłą kolekcję Pride.

Kolekcji towarzyszy kolorowa i całkiem odjechana kampania. Zobaczycie postrzępione góry, które przechodzą w swobodnie płynące szczyty i tęczę. A poczujecie radość i akceptację – dla innych i dla siebie. I o to właśnie chodzi!

Ta niezwykła kolekcja łączy modele Chuck 70, Chuck Taylor All Star w wersji wysokiej, niskiej i na platformie, nowy model klapek, a także debiutujący w kolekcji Pride model Run Star Hike. Ale wsparcie to przecież nie tylko piękne ubrania i głoszona wszędzie tolerancja. To także realna pomoc. Od czasu pierwszej kolekcji Pride w 2015 roku, Converse przekazał ponad 1,3 miliona dolarów na wsparcie lokalnych i globalnych organizacji LGBTQIA+ (na bezpieczne przestrzenie dla młodzieży LGBTQIA+, edukację oraz niezbędne zasoby potrzebne podczas pandemii COVID-19.

W Polsce na przestrzeni ostatnich lat Converse wspiera lokalne organizacje działające na rzecz osób LGBTQIA+ oraz queerowe media. 

Dziękujemy za wspieranie tych, którzy potrzebują akceptacji, miłości i dumy! Kolekcja Pride startuje pod koniec maja na stronie Converse.pl i w sklepach stacjonarnych Converse.

Zobacz także: