Najpopularniejsza restauratorka w Polsce i gospodyni niekwestionowanego hitu stacji TVN, czyli Kuchenne rewolucje, który z sezonu na sezon zyskuje na oglądalności, chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Na Instagramie pokazuje ona zarówno swojego partnera, Waldemara Kozerawskiego, jak i córkę, Larę. I być może z tego powodu większość z Was żyła w przekonaniu, że Magda Gessler ma tylko jedną pociechę. Prowadząca program Kuchenne rewolucje kilka dni temu mogła więc niektórych dość mocno zaskoczyć, kiedy opublikowała zdjęcie z jednym ze swoich synów, Tadeuszem Müllerem (drugi to Mikołaj). Jego ojcem jest pierwszy mąż restauratorki, dziennikarz Der Spiegel, Volkhart Müller.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler wypuściła nową linię produktów! Tym razem to nie parówki, ale ceny mogą Was zaskoczyć

O ile Lara jest już lepiej znana Polakom, choćby dlatego, że razem z mamą można oglądać ją obecnie na billboardach reklamujących sieć komórkową PLAY, tak Tadeusz nie jest raczej osobą medialną. Ale jest za to dość mocno związany z branżą gastronomiczną - jest m.in. współwłaścicielem popularnej w Warszawie i Krakowie knajpy Orzo, a także powstałego w 2006 roku tapas baru Casa to tu! 

Pod wspomnianym zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy na temat syna Magdy Gessler, m.in. że jest bardzo podobny do mamy,  jego gest, czyli polne kwiaty z okazji Dnia Matki, był bardzo wzruszający.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner jest w ciąży z drugim dzieckiem?