W końcu jest! Oficjalny zwiastun jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku, The Witcher, czyli Wiedźmin. Trailer zaprezentowano na konwencie Lucca Comics and Games we Włoszech podczas panelu dyskusyjnego, w którym udział wzięły showrunnerka serialu Lauren Hissrich, a także odtwórczynie ról Yennefer i Ciri - Anya Chalotra i Freya Allan. Netflix ujawnił także datę premiery serialu zrealizowanego na podstawie sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin pojawi się na platformie pod koniec 2019 roku, a dokładnie 20 grudnia.

Zobacz także: The End Of The Fucking World 2 – znamy dokładną datę premiery drugiego sezonu i mamy zwiastun serialu Netflixa!

W roli Geralta z Rivii, czyli tytułowego Wiedźmina zobaczymy Henry’ego Cavilla (Mission Impossible - Fallout, Liga Sprawiedliwości). Na ekranie nie zabraknie również polskiego akcentu. W postać Sir Lazlo wcielił się Maciej Musiał, którego rok temu mogliśmy oglądać w pierwszym polskim serialu Netflixa, 1983. The Witcher to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą sekret młodą księżniczkę. W trójkę będą musieli stawić czoło czyhającym na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.