Na początku maja księżniczka Charlotte obchodziła czwarte urodziny. Z tej okazji pałac Kensington opublikował najświeższe portrety córeczki Kate Middleton i księcia Williama. Zdjęcia, których autorką jest księżna Kate, w mgnieniu oka obiegły cały świat. Księżniczka Charlotte wygląda na nich naprawdę uroczo! Fani rodziny królewskiej, a także eksperci w tej dziedzinie dopatrzyli się podobieństwa między czteroletnią dziewczynką... i królową Elżbietą II. Oficjalne portrety małej księżniczki znajdziecie TUTAJ. Sami oceńcie, czy członkinie royal family wyglądają jak dwie krople wody. Okazuje się, że księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II mają nie tylko podobną aparycję, ale również zainteresowania. Dowód? Prezent, który córka księżnej Kate i księcia Williama chciałaby dostać z okazji nadchodzących świąt.

Wiemy, co księżniczka Charlotte chciałaby dostać w prezencie na święta!

Jeśli należycie do grona fanów rodziny królewskiej, albo oglądaliście serial The Crown (albo jedno i drugie), wiecie, że królowa Elżbieta II uwielbia konie. Okazuje się, że księżniczka Charlotte ma podobne zainteresowania. Podobno córka księżnej Kate i księcia Williama pokochała konie. Co więcej, dziewczynka chciałaby dostać na święta kucyka. Czy święty Mikołaj spełni marzenie małej księżniczki?

Księżniczka Charlotte chciałaby dostać kucyka na święta. Jednak książę William jest temu przeciwny. Starszy syn księżnej Diany uważa, że dziewczynka jest jeszcze za mała. Taki prezent wolałby podarować jej w przyszłym roku. Ciekawe, co na to królowa! Warto wspomnieć, że monarchini dostała swojego pierwszego konia - Peggy, gdy skończyła cztery lata. Natomiast naukę jazdy konnej rozpoczęła rok później. Uważacie, że księżna Kate i książę William powinni spełnić marzenie swojej córeczki?

Nie uwierzycie, jak książę William zwraca się do swojej córeczki! Księżniczka Charlotte ma uroczy pseudonim >>>