Co się dzieje na Instagramie Blake Lively? Nawet nie chodzi o to, że aktorka przestała obserwować wszystkich tych, których followowała dotychczas, w tym swojego męża Rayana Reynoldsa. Bardziej zaskakuje co innego – w ostatnich dniach Blake skasowała wszystkie zdjęcia, dodała tajemniczy opis What happened to Emily do swojego konta i zaczęła śledzić tylko te profile, które maja w nazwie lub opisie imię i nazwisko Emily Nelson – w sumie 36 kont.

ZOBACZ TAKŻE: Blake Lively wyznała, dlaczego nie ma stylisty >>>

O co chodzi w całej akcji? Jak się okazuje ma to związek z nowym filmem, w którym ją zobaczymy. Przygotowania do roli w A Simple favor zakrojone są na tak szeroką skalę, że objęły też przestrzeń mediów społecznościowych aktorki. Kim jest w takim razie wspomniana Emily Nelson? To nikt inny, jak główna bohaterka produkcji, w którą wciela się znana m.in. ze Zmierzchu Anna Kendrick i która w niewyjaśnionych okolicznościach nagle znika.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak dalej rozwinie się ta gra. Póki co kilka osób, które Blake niespodziewanie zaczęła obserwować, odpowiedziało na ten gest sporym niedowierzaniem, ale też ekscytacją. I trzeba przyznać, że pomysł na promocję filmu jest naprawdę niezły. Jeśli przynajmniej część z ponad 20 milionów followersów Blake Lively wybierze się do kina, można się spodziewać, że A simple favor okaże się naprawdę kasową produkcją. Będziecie zaglądać na jej profil?

ZOBACZ TAKŻE: Blake Lively chwali się pracami swojego fana - dzięki niemu stała się ikoną Hollywood >>>