Levi’s ma długą historię walki o równość i z powodzeniem utrzymuje ten obrany przed laty kurs. Latem marka będzie patronować paradom równości, które odbędą się w Sztokholmie (4 czerwca), Londynie i Madrycie (7 czerwca), a już z początkiem czerwca do sklepu firmowego w warszawskich Złotych Tarasach trafi kolejna odsłona corocznej kolekcji Pride dedykowanej wszystkim tym, którzy cenią sobie indywidualność, różnorodność i wolny wybór.

ZOBACZ TAKŻE: Rita Ora w końcu rozwiała wątpliwości co do swojej orientacji  >>>

Głównym hasłem tej linii, która stworzona została jako gest wsparcia i solidarności ze społecznością LGBT jest deklaracja w formie niedokończonego zdania. Hasło I am ______  zachęca do twórczego domknięcia tej sentencji zgodnie w własnym pomysłem. To zaproszenie do tego, by dzielić się i otwarcie celebrować to, kim się jest. W kolekcji nie zabraknie kultowej truckerki z haftowanym motywem tęczy, szortów 501 z tęczowymi elementami i białych i czarnych t-shirtów  z nadrukiem gradientowego batwinga.  

Wśród akcesoriów za to znajdziemy mi.in. tęczową bandanę, bejsbolówki, szelki, bieliznę oraz kapelusz i torbę ze spranego denimu w delikatniejszych barwach. Chcemy wszystko!

ZOBACZ TAKŻE: Wiosenna kolekcja & Other Stories, inspirowana znakami zodiaku >>>