Na dworze królewskim nie ma chyba w tej chwili bardziej absorbującej kwestii, niż samopoczucie przyszłej mamy, czyli Meghan Markle i wszystko co dotyczy kolejnego royal baby. Póki co Meghan czuje się świetnie i tak też się prezentuje. Zagraniczne serwisy prześcigają się w prezentowaniu kolejnych udanych stylizacji księżnej i faktycznie, nie ma co ukrywać, że ciążą wyraźnie służy Meghan Markle.

Meghan Markle wyznała, dlaczego nie nosi sukienek od Victorii Beckham, choć uwielbia jej projekty

Co zaś do maleństwa, nie wiadomo zbyt wiele, ale opinia publiczna nie ustaje w spekulacjach dotyczących płci, imienia i wszelkich innych kwestii. Bukmacherzy przyjmują pierwsze zakłady, a im bliżej do porodu, tym ten temat cieszy się większym zainteresowaniem.

George Clooney i Amal Clooney zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego

Świat właśnie obiegła wiadomość uchylająca rąbka tajemnicy co do kwestii chrzcin. Wiadomo, że zgodne z królewską etykietą, w tej roli nie może pojawić się nikt z najbliższego otoczenia royal family. Jeśli wierzyć najnowszym informacjom, rodzicami chrzestnymi pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku zostaną bliscy przyjaciele przyszłych rodziców, czyli Amal i George Clooney’owie. Gwiazdorska para pojawiła się wśród gości na ślubie książęcej pary, a następnie we czworo udali się na wspólne wakacje do Włoch, w trakcie której rezydowali w willi aktora.

Jak można się domyślić, informacja ta nie jest powiedziona i z pewnością minie sporo czasu, zanim Pałac Kensington ujawni szczegóły tej uroczystości. Skąd więc wiadomo o tym, że to George Clooney i jego żona Amal Clooney zostaną rodzicami chrzestnymi royal baby? Podobno tą wiadomością pochwalił się w towarzystwie podekscytowany swoją rolą gwiazdor, a do mediów trafiła za sprawa bliskiej osoby z jego otoczenia, która ją potwierdziła.

Jak sądzicie, to dobry wybór? Kto oprócz George’a Clooneya i jego żony Amal Clooney dostąpi tego zaszczytu? Czy królowa Elżbieta II pochwali decyzję Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Królowa Elżbieta zrobiła dla Meghan Markle zaskakujący wyjątek! Kate Middleton może być zazdrosna?

Zobacz także: