Meghan Markle jest w ciąży

Choć ta informacja nie została podana do publicznej wiadomości, z całkiem dużą dokładnością można określić, jak zaawansowana jest ciążą Meghan. I co ciekawe, wcale nie są to pierwsze dni!

Meghan Markle jest w ciąży. Podczas wizyty w Australii księżna zakrywała brzuszek

Skąd to wiadomo? Wizyta w Australii i Oceanii związana z zawodami Invictus Games zaplanowana była od dawna. A dokładnie – już w czerwcu br podano konkretną datę i szczegóły pierwszej oficjalnej zagranicznej wizyty Meghan i Harry’ego. Już wówczas musiało być wiadomo, że księżna spodziewa się dziecka; by postawić nogę na pokładzie samolotu ciężarna musi okazać dokumenty zaświadczające o tym, że ukończyła 12. tydzień ciąży. I rodzina królewska nie ma tu żadnych ulg. Poza tym Meghan spędziła w samolocie nie mniej niż 17 godzin – tyle w sumie trwa podróż z Wielkiej Brytanii do Australii; żaden lekarz nie wydałby zgody na to, by księżna narażała zdrowie swoje lub dziecka w przestworzach, gdyby nie było to w 100% bezpieczne. Tym samym można wydedukować, że księżna zaczęła już drugi trymestr!

W którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle?

Mając to w pamięci warto też spojrzeć na garderobę Meghan z całkiem innej perspektywy. Pamiętacie sukienkę, którą miała na sobie na koncercie charytatywnym "100 Days of Peace" w Central Hall Westminster i która wywołała tyle szumu? Okazuje się, że jej krój był jak najbardziej uzasadniony, a wybór takiej kreacji nieprzypadkowy, bo brzuch Meghan faktycznie zaczął stawać się widoczny. Przy pierwszej ciąży pierwszy trymestr przebiega całkowicie z dala od ciekawskich postronnych oczu i dopiero mniej więcej w 4. miesiącu nie da się dalej tego faktu ukryć. Prawdopodobnie to właśnie dlatego księżna pojawiła się na ślubie księżniczki Eugenii w rozpiętym płaszczu.

Kiedy dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego pojawi się na świecie?

Pałac Kensington poinformował, że dziecko Meghan Markle przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. Jeśli dobrze liczymy, narodziny kolejnego royal baby będziemy świętować w kwietniu! Póki co przed Meghan najprzyjemniejszy i najbardziej bezproblemowy okres ciąży. Obecność w ważnych państwowych zdarzeniach w trakcie pierwszych trzech miesięcy, które są dla kobiety najtrudniejsze świadczy o tym, że Meghan czuła i czuje się naprawdę dobrze i nie doświadcza niewygód i cieni tego stanu. I oby nic się w tej kwestii nie zmieniło! Jak wam się podoba Meghan Markle w ciąży

Meghan Markle jest w ciąży! Żona księcia Harry'ego spodziewa się pierwszego dziecka!